Кривой Рог новости
Тепер медичний геноцид!?
10.03.2012 23:57 | Здоровье

Тепер медичний геноцид!?

Скільки геноцидів може витримати український народ? Зрештою, можна зрозуміти тяжкі проблеми голодомору 30-х років, а чим можна пояснити те, що робиться зараз, у 21-му сторіччі? Ось Вам суть проблеми. Кожні 15 хвилин, згідно з офіційною статистикою, у нашій країні з’являється новий хворий на туберкульоз. Згідно з рекламною інформацією наших медичних працівників і влади, вони приймають «героїчні» зусилля по боротьбі з цим недугом.

Кажуть, що розроблена спеціальна програма, по якій навіть медичні препарати хворим людям видаються безкоштовно. Як кажуть росіяни, «как бы не так». Ось Вам програма в дії. Наш тубдиспансер, що в районі Соцміста, забитий хворими людьми. Хворих розміщали і на якійсь веранді по 15 чоловік, де холодно і протяги.
 
Коли настали великі морози, лікарі змушені були відправити хворих на амбулаторне лікування, куди потрапив і мій син, але основний медичний препарат — рифомпіцин — необхідно було придбати за власний рахунок. І виникає питання, а куди пішов той препарат, що мав надійти до лікарні безкоштовно? Не виключено, мабуть, що він пішов у ті ж аптеки? Ось Вам і горезвісна програма у дії. Де вона тут? Яка ще нам потрібна програма, щоб переборола безсовісну корупцію на місцях? Корупцію на житті та здоров’ї людей.
 
Зараз ситуація ще страшніша. Цього головного препарату немає в лікарні. Більше того, цього препарату немає у жодній аптеці нашого міста ще з початку лютого. Кажуть, тут якісь проблеми з реєстрацією тощо. А специфіка лікування така, що його не можна розривати, бо тоді все потрібно почати спочатку.
 
Ось вам сучасний геноцид 21-го сторіччя! Що робити хворим людям? Що робити моєму синові? Що — помирати через відсутність препарату та через розпач, що жодна програма на місцях не виконується? А може, ця акція організована навмисно, як спосіб подальшого зменшення кількості хворих, та й, взагалі, людей в Україні? Бо нема людей — нема проблеми.

"Вестник Кривбасса"Валерій Деркач

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация