Кривой Рог новости
Перший криворізький матч 2012 року мав стати святом футболу
12.03.2012 12:49 | Спорт

Перший криворізький матч 2012 року мав стати святом футболу

Усі передумови для цього були —хоч прохолодна, але весняна погода, відмінно, як для цієї пори року, підготовлене футбольне поле стадіону «Металург», сильний суперник в особі столичного «Динамо». Але свято футболу не відбулося. Про причини казати не будемо, напевне ті, хто дозволяв собі витівки, які не мають нічого спільного з культурою вболівання, також не мають нічого спільного з футболом. Таким горе-вболівальникам не місце на стадіоні. Однак це тема зовсім іншої, більш серйозної розмови та глибокого аналізу.

Гості «зробили гру» в перші 10 хвилин гри. Вже перша ж атака киян завершилась взяттям воріт —Мехмеді видав точний пас на хід Ярмоленку, який увійшов до штрафного майданчика «Кривбасу» та точно пробив у ближній кут воріт. Поки оборона «Кривбасу» розбирала помилки в цій ситуації, «Динамо» забило вдруге. Олег Гусєв заробив штрафний удар та сам взявся його виконувати. Після його удару зі штрафного м’яч пару разів зрикошетив та вдруге опинився в сітці воріт «Кривбаса». А через три хвилини Гусєв мало не довів рахунок до великого, пробиваючи в нижній кут. Та в цьому епізоді неймовірну реакцію продемонстрував Штанько. Не хотілося думати, що гру вже було зроблено (на 10-й хвилині), але більшість команд в такій ситуації в поєдинках з «Динамо» вже опускають руки. «Кривбас» не склав зброї та намагався вирівняти гру. Не відразу, але це господарям вдалося. Та все ж до гострих моментів біля воріт гостей справа доходила рідко. Флангові атаки криворіжців не мали в собі необхідної гостроти. Гості діяли спокійно та розсудливо, впевнено захищаючись та іноді проводячи контратаки.

Після перерви на головні ролі в футбольному поєдинку почали виходити інші «виконавці». Через кілька хвилин після початку другого тайму арбітр був змушений зупинити матч через те, що в асистента арбітра почали летіти сніжки. Вимушена пауза не надала більшого розуму деяким горе-вболівальникам, й через кілька хвилин після поновлення гри арбітр через суддю-інформатора був змушений повідомити про зупинку в грі, яка може перетворитись у її припинення в разі повторення хуліганських дій. Хоча другий тайм розпочався дуже небезпечним моментом біля воріт «Динамо». Скориставшись помилкою Бетау на ударній позиції опинився Єслінек, який ударом в один дотик мав всі нагоди скоротити рахунок, але після його удару м’яч пройшов в сантиметрах над хрестовиною. Над 59-й хвилині шанс для взяття воріт мали динамівці. Гусєв пройшов флангом, віддав пас на Ярмоленка, який пробивав по порожніх воротах, але влучив… в Гусєва. У середині другого тайму кривбасівці мали ще один реальний момент для взяття воріт. Бартуловіч подав на Іващенка, який з близької відстані влучив в поперечину.

«Кривбас» на рівних грав з іменитим суперником. Напевне саме це не сподобалось болільникам «Динамо», які в своєму секторі стали ламати сидіння, кидати на бігову доріжку піротехніку та палити фаєри. Нормальний хід гри вже був зламаний. Сам поєдинок вже був розбитий на вимушені відрізки, й його цілісність була зіпсована. До того ж арбітру ще двічі  доводилось зупиняти гру через те, що на полі з’являлись сторонні люди.

Остаточний рахунок в матчі був встановлений наприкінці компенсованого часу. Алієв віддав на Ярмоленка, той прострелив у штрафний майданчик, де передачу партнерів замкнув новачок «Динамо» Адмір Мехмеді.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация