Кривой Рог новости
Суботня дискусія, присвячена роботам британського художника Гарі Х’юма
12.03.2012 14:20 | Культура

Суботня дискусія, присвячена роботам британського художника Гарі Х’юма

В суботу, 17 березня, о 15:00 PinchukArtCentre проведе суботню дискусію, присвячену роботам британського художника Гарі Х’юма. Подія відбудеться в рамках його персональної виставки «Краса», що наразі проходить в арт-центрі та включає в себе більше 60 картин і скульптур. 

Обговорення фокусуватиметься на історичній долі абстракціонізму в ХХ сторіччі та його місці у дискурсі сьогодення. Як слід сприймати твори митців, що працюють з безпредметними образами та формами, аби максимально повно зрозуміти глибину їх художнього висловлювання? В чому сьогодні полягає актуальність абстракціонізму, напрямку з майже сторічної історією? Які особливості українського абстрактного живопису у порівнянні з його міжнародними варіантами? Обговорити ці та інші питання, а також, подивитись під новим кутом зору на творчість Гарі Х’юма та сучасне мистецтво в цілому, учасники дискусії зможуть під час спілкування з провідним українським художником-абстракціоністом, філософом, членом та ідеологом художнього угрупування «Живописний заповідник» Тіберієм Сільваши.

Модератором дискусії виступить Лізавета Герман, учасниця «Кураторської платформи» PinchukArtCentre. Відвідувачі заходу запрошуються до активної участі в дискусії.  

Захід розпочнеться о 15:00 на 4-му поверсі арт-центру в залі з роботою Гарі Х’юма «Перед неприємним вибором» (кімната, що знаходиться зліва від ліфту).

Виставка Гарі Х’юма в PinchukArtCentre пропонує цілісний погляд на нього як художника, що знаходиться в напруженому силовому полі між красою і концептуальністю. У рамках експозиції об'єднані знакові роботи раннього періоду з нещодавно створеними групами творів, такими як «Веселка», «Тривога і кінь», а також нові картини і скульптури, зокрема, серія «Бікіні», які раніше ніде не експонувалися.

Гарі Х’юм (народився у м. Тентерден, Великобританія, у 1962 році) — провідний британський художник, який живе в Лондоні і північній частині штату Нью-Йорк, США. Його твори в 1997 році були включені до числа робіт мандрівної виставки «Sensation» колекції Saatchi, яка була представлена ​​в Лондоні, Берліні та Нью-Йорку. Х’юм номінувався на премію Тернера в 1996 році, а також представляв Великобританію на Венеціанській бієнале у 1999 році. У 2001 році він став членом Королівської академії мистецтв. Його персональні виставки були представлені на Бієнале в Сан-Пауло (1996), Венеціанської бієнале (1999), Whitechapel Art Gallery, Лондон (1999), The National Galleries of Scotland, Единбург (1999), Fundação La Caixa, Барселона (2000), Irish Museum of Modern Art, Дублін (2003), Kunsthaus Bregenz (2004) та Kestnergesellschaft, Ганновер (2004).

Зареєстровані учасники заходу допускаються в арт-центр без черги. Для попереднього запису та отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь за наступними контактами:

Тел.: +38 044 590-08-58

E-mail: info@pinchukartcentre.org 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация