Кривой Рог новости
Київ представлений на ITB Berlin 2012
12.03.2012 16:03 | Спорт

Київ представлений на ITB Berlin 2012

7-го березня відбулося урочисте відкриття всеукраїнського стенду в рамках участі у міжнародній туристичній виставці ITB Berlin 2012. Стенд відкрили голова Державного агентства України з питань туризму та курортів Олена Шаповалова, перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, заступник міського голови Донецька Валентин Лактіонов та керівник проекту «Консультування та створення управлінських потужностей для Євро 2012 «GIZ» Матіас Брандт.

«Для міста Києва та для України загалом, участь у такому проекті міжнародного рівня є надзвичайно важливою подією. Сьогодні, коли для нашої країни пріоритетними напрямами руху є залучення потенційних туристів напередодні та під час проведення чемпіонату УЄФА ЄВРО 2012, участь у виставці дасть змогу показати майбутнім гостям з усього світу красу та багате історичне минуле нашої країни, гостинність її жителів та величезні перспективи для міжнародних інвесторів», — зазначив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Цього року стенд України займає близько 400 кв. м. На стенді були представлені 4 Приймаючі міста ЄВРО 2012 — Київ, Донецьк Харків, Львів, а також Одеса, Крим та Буковина.

«Столиці України пощастило приймати чемпіонат ЄВРО 2012. Під час турніру місто Київ відвідають десятки тисяч туристів, які приїдуть з розвинутих країн Європи. Це є одночасно як стимулом для підготовки міста на високому організаційному рівні, так і викликом, оскільки чемпіонат Європи 2012 року з футболу стане справжнім екзаменом для України, який вона прагне скласти на «відмінно». Очевидним є те, що ЄВРО 2012 — це не лише поштовх для розвитку економіки України та Києва, а ще і важлива рушійна сила для росту туристичної привабливості» - повідомив Олександр Мазурчак.

9-го березня стенд Приймаючого міста Києва відвідав міністр економічної співпраці та розвитку Німеччини Дірк Нібель. Він ознайомився з актуальним станом підготовки до ЄВРО 2012, а також в подарунок отримав сувеніри з логотипами Приймаючого міста Києва.

Всеукраїнський стенд зайняв почесне 9-те місце серед 67 європейських країн. Загалом у виставці ITB Berlin 2012 приймали участь 180 країн та 11 тисяч експонентів.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация