Кривой Рог новости
На Дніпропетровщині проходить акція до Всесвітнього дня боротьби з глаукомою
12.03.2012 16:23 | Здоровье

На Дніпропетровщині проходить акція до Всесвітнього дня боротьби з глаукомою

До Всесвітнього дня боротьби зі сліпотою внаслідок глаукоми за ініціативи губернатора Олександра Вілкула 13 березня з 10:00 до 15:00 у ТЦ «Європа» (на третьому поверсі) та у ТЦ «Новий континент» (на першому поверсі) буде організовано вимірювання внутрішньоочного тиску за участю спеціалістів обласної клінічної офтальмологічної лікарні та Дніпропетровської міської клінічної лікарні №8. Усі відвідувачі цих торгівельних центрів матимуть змогу безкоштовно пройти обстеження. Завдяки використанню сучасного пневмотонометра достовірний результат можна буде отримати відразу після обстеження.

Подібні виїзні консультації офтальмологів вже пройшли у Кривому Розі, Павлограді та деяких інших містах Дніпропетровської області.

Окрім того, з метою попередження глаукоми усі бажаючі можуть виміряти внутрішньоочний тиск у будь якому медичному закладі Дніпропетровської області, де існують постійно діючі офтальмологічні кабінети, у зручний для нього час та день. Такі профілактичні огляди спрямовані на виявлення глаукоми на ранніх стадіях та своєчасне лікування хвороби.

У 2008 році на підтримку ініціативи Всесвітньої Глаукомної асоціації та Всесвітньої Асоціації пацієнтів, що мають глаукому, в Україні вперше було оголошено День боротьби зі сліпотою внаслідок глаукоми.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация