Кривой Рог новости
Забудова Кривого Рогу тільки почалася
09.06.2011 09:11 | Общество

Забудова Кривого Рогу тільки почалася

У виконкомі Криворізької міської ради 7 червня відбулася прес-конференція із заступником міського голови Андрієм Гальченко з приводу питання містобудування та реконструкції Кривого Рогу.

Оскільки, з 12 березня 2011 року набрав чинності Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності". У ньому передбачено спрощення дозвільної системи в будівництві та забезпечення сприятливих умов для ведення бізнесу в місті. Відповідно до цього Закону, значно скорочено перелік видів планувальної документації. Якщо на сьогодні - це генеральний план, детальний план території, проект забудови території, проект розподілу території, містобудівне обгрунтування і як доповнення до цього регіональні та місцеві правила забудови, то з прийняттям цього закону з п'яти залишаться три складові: генплан, ДПТ і зонінг.

Одне з важливих питаннь, на якому зупинився Андрій Гальченко став план з покращення зовнішнього вигляду міста.

Найближчим часом у місті планується:
- Комплексна реконструкція проспекту Карла Маркса;
- Реконструкція площі Радянська;
- Реконструкція будівлі на пр. Металургів під міський історичний музей;
- Реконструкція парку Героїв у Дзержинському районі площею 9,12 га під дитячий парк. Також у парку буде розміщено "квітковий годинник";
- Реконструкція парку ім. Газети "Правда" у Центрально-міському районі.

Також планується побудовати спортивний комплекс з льодовою ареною, аквапарк і хокейні майданчики.

Завершуючи прес-конференцію А. Гальченко підкреслив, що Кривий Ріг завжди був серед лідерів за показниками площ житла, прийнятого в експлуатацію. Так у 2010 році було введено житла загальною площею 19019 кв.м, в т.ч 15054 кв.м за рахунок індивідуального сектора забудови. За перший квартал поточного року вже введено в експлуатацію 8328,6 кв.м.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация