Кривой Рог новости
Керівники ВНЗ, що виплачують стипендію без індексації, будуть звільнені
13.03.2012 14:14 | Образование

Керівники ВНЗ, що виплачують стипендію без індексації, будуть звільнені

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України здійснило перевірку інформації про виплату студентам деяких ВНЗ стипендій без індексації.

В окремих вищих навчальних закладах були виявлені випадки несвоєчасної виплати індексації на стипендії, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник підписав наказ, яким зобов'язав усіх керівників вищих навчальних закладів вжити вичерпних заходів для забезпечення своєчасних розрахунків: заробітна плата, стипендія та індексація на неї. Також в наказі міністра зазначено, що керівники, які допустили несвоєчасне нарахування та виплату індексації стипендії будуть притягнуті до персональної відповідальності, аж до звільнення.

«З понад 480 державних вищих навчальних закладів практично у всіх закладах своєчасно і в повному обсязі, враховуючи індексацію, виплачена стипендія. Затримка з виплатою індексації мала місце лише в п'яти вищих навчальних закладах. І причина єдина — це, перш за все, неналежне виконання своїх обов'язків керівництвом кількох вищих навчальних закладів. Ніхто не має права позбавляти студентів стипендії, розмір якої чітко визначений Урядом України. Винні будуть притягнуті до суворої відповідальності», — прокоментував цю ситуацію Дмитро Табачник.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялось, що студентам Львівського національного університету імені Івана Франка (ЛНУ) та Черкаського державного технологічного університету (ЧДТУ) через брак коштів зменшено стипендію.

Працівники Черкаського державного технологічного університету впевнені, що затримка грошей пов'язана з бажанням уряду стримати інфляцію.

«Дійсно, найближчі три місяці наші студенти отримуватимуть нижчу стипендію, — каже начальник навчального відділу Черкаського державного технологічного університету Олег Григор. — Таке розпорядження прийшло з міністерства. Ми своїх студентів уже попередили. Гроші їм обов'язково компенсують, але не зараз, а в червні-липні. Тобто виплатять неустойку за три місяці — приблизно 600 гривень».

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация