Кривой Рог новости
Відкриття критого футбольного майданчика Культурно-громадського центра ШELTER+
13.03.2012 14:50 | Общество

Відкриття критого футбольного майданчика Культурно-громадського центра ШELTER+

 

10 березня було відкрито Критий Футбольний майданчик Культурно-громадського центру ШELTER+. Незвичайна споруда, збудована за спеціально розробленим проектом, має допомогти центру стати ще більш корисним для громади і зокрема для сотень дітей, підлітків та молодих людей, з якими ШELTER+ працює сьогодні.
 
Футбольний майданчик оснащено якісною штучною травою, тентовим дахом і стінами, які можуть підійматися, в теплу частину року перетворюючи майданчик на відкритий. Розміри майданчика — 24 на 15 метрів, а висота даху в найвищій точки сягає 9,5 метрів. Трибуни на 150 місць роблять Футбольний майданчик ШELTER+ не просто місцем для тренувань чи ігор, цікавих тільки для учасників, а й гарною площадкою для створення яскравих свят, що несуть задоволення і учасникам і глядачам.
 
Власне, церемонія відкриття і стала таким святом, як для завсідників ШELTER+, численних друзів організації і для людей, які живуть поруч і з подивом чекали, що ж таке дивне будується на подвір’ї центру, так і для представників міської та районної влади, які приїхали розділити радість з командою ШELTER+ з приводу ще одного спортивного об’єкту, який з’явився в нашому місті.
 
Окрім обов’язкових коротких промов, програму відкриття склали кілька динамічних номерів від найкращої української команди з футбольного фрістайлу UkrFreestyle (м. Київ), яка нещодавно, зокрема, приймала участь у відкритті головного стадіону країни — НСК Олімпійський. За кілька годин до відкриття майданчика  хлопці провели для всіх бажаючих безкоштовний майстер-клас, де щедро ділилися з криворізькими фрісталівцями-початківцями секретами своїх трюків. Яскравим музичним подарунком для всіх гостей став виступ «Free-spoken band», джазменів-експериментаторів з Уралу, які наступного дня дали в КГЦ ШELTER+ повноцінний концерт. Їхній виступ дивним чином поєднав в собі класичні джазові елементи з біт-боксом, який традиційно є атрибутом хіп-хоп культури, і додав атмосфері відкриття ексклюзивності і натхнення.
 
Офіційна програма закінчилася невеликим фуршетом, частування на якому також мало
футбольний вигляд, зокрема тістечка були справді незвичайними — у вигляді футбольних м’ячів.
 
Продовженням свята став товариський турнір, в якому взяли участь «галузеві» команди. Дві з них є вже досить зіграними і досвідченими: збірна криворізьких депутатів на чолі з головою місцевої федерації футболу Ігорем Левицьким, та команда журналістів, яку зібрав «Руданівець» Ігор Кононенко. Дві інші команди були створені спеціально для участі в турнірі: в збірній музикантів грали хлопці з гуртів «Аварійний вихід», «Парк правди», «Uncle Tom», а в збірній «третього сектору» —громадських і благодійних організацій — активісти благодійної ВІЧ-сервісної організації «Шанс», ГО «Команда Адреналін», і, власне, КГЦ ШELTER+. Судячи з задоволення, який турнір приніс учасникам, ці команди можуть стати постійно діючими, поповнюючись новими членами. У фіналі зіграність і досвід збірної депутатів зіштовхнулася з молодою енергією команди «Третього сектора», помноженою на шалену підтримку глядачів. Основний час закінчився внічию 5:5, а в серії пенальті депутати вибороли перемогу.
 
Свято закінчилося, а майданчик лишився і буде ще довгі роки приносити радість і задоволення багатьом дітям та молодим людям, які бажають розвиватися і прагнуть здорового способу життя. Адже саме заради цього культурно-громадський центр ШELTER+ за підтримки партнерів зі всього світу і з допомогою численних волонтерів, і побудував цей незвичайний спортивний об’єкт.
 
Контакти:
Юлій Морозов; тел. 067-539-24-86, email: jmorozoff@gmail.com
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация