Кривой Рог новости
Поява нової професії — «укладальник підлогових покриттів»
14.03.2012 09:42 | Образование

Поява нової професії — «укладальник підлогових покриттів»

Центр навчання кваліфікації «укладальник підлогових покриттів» було відкрито у Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка.

Церемонія відкриття відбулася за участю заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Бориса Жебровського, який урочисто перерізав червону стрічку під супровід Заслуженого оркестру барабанщиць «Киянки».

Почесні гості церемонії мали змогу ознайомитися з навчальними класами Центру та отримати майстер-клас від юного здобувача професії «укладальник підлогових покриттів».

Осередок підготовки таких спеціалістів створено в рамках міжнародного проекту «Введення практичного навчання за професією «укладальник підлогових покриттів» в Україні та Республіці Білорусь». Таким чином, саме Україна та Білорусь стали піонерами серед країн СНД у сфері впровадження цієї кваліфікації.

Професійна підготовка фахівців з укладання підлогових покриттів стала можливою завдяки ініціативі акціонерного товариства Uzin та підтримки Міністерства з економічної співпраці і розвитку Федеративної Республіки Німеччина. Головним виконавцем проекту, за погодженням із Департаментом професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, став Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка.

Професію «укладальник підлогових покриттів» внесено до національного класифікатору професій ДК-0003-10 за безпосередньою участю Луганського науково-дослідного інституту соціально-трудових відносин Міністерства соціальної політики. Концерн Uzin, один із лідерів на світовому ринку у своїй галузі, укомплектував новостворений Центр сучасним обладнанням, спецодягом та навчальними матеріалами, створеними за інноваційними технологіями.

Заступник міністра освіти Борис Жебровський у своєму виступі наголосив на важливості соціального партнерства між країнами та вручив представниками ФРН подяки від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация