Кривой Рог новости
Як знайти собі чоловіка? Поради від свах
09.06.2011 09:46 | Общество

Як знайти собі чоловіка? Поради від свах

В наш час емансіпації та фемінізму зросла кількість бізнес-леді. Зайнятість жінок кар'єрою приводить до браку часу на особисте життя. Незалежно від віку, зайняті ділові жінки  проводять весь час на роботі, та й знайомитися з першим зустрічним не годиться.

За статистикою - на 108 жінок у Києві припадає максимум 100 чоловіків. «До 30 років різниця між кількістю чоловіків і жінок у столиці зростає. Можна з упевненістю сказати, що після 25 років вірогідність вийти заміж різко падає, а після 40 років тим більше », - розповіла нам співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень Наталя Левчук. За даними горстата за 2010 рік, співвідношення чоловіків і жінок шлюбного віку таке: на 100 чоловіків 20-24 років - 102 приблизно такого віку жінок, 30-34 років - вже 108, а 50-54 років - 133.

Місця знайомств. Свахи і працівники шлюбних агентств говорять, що знайомству сприяє природа. Наприклад, у Києві можна знайти гідного чоловіка на набережних Дніпра, де часто здійснюють пробіжки пристойні чоловіки - на Дніпровській та Оболонської, там багато елітних новобудов. «Можна ще гуляти в парках біля Верховної Ради - серед нардепів та їх помічників є неодружені люди», - говорить професійна сваха Ніна Ф.

Крім того, вона радить незаміжнім жінкам побільше подорожувати і ходити на пляжі. Взимку найкраще їхати на лижі в Куршевель, де збирається багато респектабельних чоловіків різного віку. Саме там, як розповідають знайомі, знайшла чоловіка екс-заступник мера Ірена Кільчицька. А в Криму - в Місхор і під Ялту - краще їхати в травні або вересні, коли він ще не забитий мамами з дітьми або сімейними парами. «А також не забувайте відвідувати виставки дорогих автомобілів, яхт і обов'язково фітнес-центри та басейни», - розповіла нам Ніна.

А взагалі, за її словами, познайомитися можна де завгодно - головне, щоб було бажання. «Моя знайома, наприклад, познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком в ресторані. У неї зламався каблук, і він допоміг їй дістатися додому », - каже Ніна.

Як привернути увагу. Свахи радять вести себе завжди жіночно і природно. А відомий звідник Петро Лістерман розповів нам: щоб зачепити, жінка повинна бути незвичайною. «Повз проходила дівчина з дуже довгими ногами. Правда, вони в неї були жахливо криві, зате хода - чарівна. Вона так смішно дефілювала, що у мене до цих пір не виходить ця красуня з голови. Навіть зі своїми кривими ногами вона була особлива », - говорить Лістерман.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация