Кривой Рог новости
В щорічному театральному фестивалі «Січеславна-2011» нагороди отримав криворіжській театр ляльок
09.06.2011 17:33 | Культура

В щорічному театральному фестивалі «Січеславна-2011» нагороди отримав криворіжській театр ляльок

8 червня в Дніпропетровську відбулося урочисте нагородження переможців XIX фестивалю-конкурсу на здобуття вищої театральної нагороди Придніпров'я «Січеславна-2011» - для майстрів сцени та «Надія Січеславна» - для творчої театральної молоді.
 
У номінації «Краще лялькову виставу» - переможцем став спектакль «ТУК-ТУК! ХТО ТАМ? »Криворізького театру ляльок, режисер - постановник А. Борсук.

Нагородив переможців конкурсу голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул. «Театральне мистецтво в нашому регіоні активно розвивається. У цьому залі присутні досвідчені актори і молоде покоління, - сказав губернатор. - А це значить, що театральна спільнота Придніпров'я з упевненістю дивиться в майбутнє ».

Обласна влада підтримує театральне співтовариство і всіляко сприяє підвищенню майстерності акторів театрів області за допомогою подібних фестивалів і конкурсів. Зокрема, фестивалі «Січеславна» та «Надія Січеславна» засновані управлінням культури Дніпропетровської облдержадміністрації спільно з управлінням культури Запорізької облдержадміністрації, Дніпропетровським міжобласним відділенням Національної спілки театральних діячів України, відділом культури виконкому Дніпропетровської міської ради і проводяться вже 19-й рік поспіль.

У цьогорічному фестивалі-конкурсі взяли участь 15 театрів з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Павлограда, Кривого Рогу та Запоріжжя.

Право на отримання нагороди мають діячі театрів: актори, режисери, балетмейстери, художники, музиканти. Премія персоніфікована і не може бути присуджена колективам. Всього нагородами фестивалю відзначені 43 учасники.

До складу журі фестивалю-конкурсу увійшли театральні критики з Києва, Львова та Харкова. Журі переглянуло 29 спектаклів.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация