Кривой Рог новости
Виставки, присвячені будівництву та енергозбереженю
15.03.2012 10:14 | Бизнес

Виставки, присвячені будівництву та енергозбереженю

Міський голова Ю. Г. Вілкул відкрив виставку «Капітальне будівництво» та «Енергозбереження», що проходить на базі Палацу молоді та студентів Криворізького національного університету і працюватиме протягом тижня до 16 березня.

Юрій Григорович підкреслив, що тема енергозбереження ефективного використання енергоносіїв для нашого міста особливо актуальна. Так, наприклад, у 2011 році промисловими, комунальними підприємствами та бюджетними закладами, установами міста були впроваджені заходи з енергоефективності на загальну суму 123 млн грн, що призвело до вагомої економії. Зокрема, природного газу було спожито менше на 21 млн м3, електроенергії 59 млн кВт/год та теплової енергії 38 тис. Гкал.

У виставці приймають участь близько 80 промислових і комунальних підприємств, представників фірм-виробників, як з міста Кривого Рогу, так і з інших міст України та Росії. Як відзначив міський голова, цей захід дає можливість підтримувати високий професійний, технологічний та інвестиційний рівень вітчизняних виробників та провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста з тематики виставок.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация