Кривой Рог новости
В Кривому Розі швидка пришвидшиться
09.06.2011 17:50 | Здоровье

В Кривому Розі швидка пришвидшиться

На пленарному засіданні виконкому Криворізької міськради, що відбулася 8 червня міський голова Юрій Вілкул дав медикам установку: "Від моменту дзвінка диспетчеру до моменту прибуття до хворого бригади швидкої повинно пройти не більше 10 хвилин".

Основними доповідачами на засіданні, присвяченому роботі КП "Міська станція швидкої медичної допомоги", стали головлікар прдпріятія Наталія Малишко та начальник управління охорони здоров'я Олександр Світловський. За їх словами, швидка допомога Кривого Рогу - це 8 підстанцій і 58 цілодобових бригад. Щорічно карети "швидкої допомоги" виїжджають на 275 тисяч викликів, крім міста, обслуговуються і жителі 4-х сільських районів: Апостолівського, Софіївського, Криворізького і Широківського. Щорічно проводиться близько 250 транспортувань хворих у лікувально-профілактичні заклади Дніпропетровська та інших міст України. Майже в 1,5 рази, в порівнянні з 2010 роком, збільшено фінансування на придбання ліків для бригад швидкої допомоги.

У цьому році, крім радіозв'язку, кожна бригада була оснащена мобільними телефонами. Також найближчим часом на кожен санітарниій автомобіль буде встановлено систему GPS-навігації. Весь лікарський і санітарний персонал пройшов курси підвищення кваліфікації та атестації. Майже 80% лікарів мають вищу та першу категорії, більше 98% медпрацівників середньої ланки мають атестацію. Але є і проблемні питання, головний з яких - недостатня укомплектованість бригад лікарями невідкладних станів.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация