Кривой Рог новости
Молодіжний склад «Кривбасу» продовжує дивувати футбольну Україну
16.03.2012 11:28 | Спорт

Молодіжний склад «Кривбасу» продовжує дивувати футбольну Україну

Після перемоги в Києві над «Динамо», кривбасівці в Луганську переграли місцеву «Зорю», що йде в таблиці першості на другому місці.

Зустріч розпочалась атаками господарів поля, які намагались притиснути «Кривбас» до воріт. Господарі подали кілька кутових, але захист криворізької команди діяв впевнено. У середині тайму гості активізувались та стали частіше турбувати захисні ланки «Зорі». На 19-й хвилині Антоніо Яколіш вийшов сам на сам з воротарем команди господарів, але переграти його не зміг. Активність Яколіша через кілька хвилин привела до того, що захист луганської команди не впорався з настирним хорватом, й капітан «Зорі» Гордієнко був змушений зфолити на молодому гравцеві «Кривбасу» — пенальті. Вирок арбітра чітко реалізував Валерій Куценко.

Майже відразу після того, як «Кривбас» відкрив рахунок в грі над стадіоном припинився снігопад — сніг супроводжував матч від самого його початку. Господарі намагались відігратись, створили кілька моментів біля воріт Антоненка, але результативно їх завершити не зуміли.

Натомість «Кривбас» наприкінці першої половини гри забив вдруге – той же Валерій Куценко прицільно «вистрелив» з середньої відстані — 2:0 «Кривбас» попереду.

Після перерви «Зоря» заграла швидше та агресивніше. Господарі намагались врятувати матч, й в ці хвилини кривбасівцям доводилось доволі сутужно. Оборона криворізької команди працювала з повним навантаженням, але на 57-й хвилині господарі таки скоротили відставання в рахунку — після подачі кутового Ярослав Квасов ударом головою змусив «Кривбас» розпочати з центру поля.

Господарі до завершення гри не втрачали надій змінити рахунок. Але «Кривбас» захищався чітко та впевнено. У середині другого тайму наша команда вирівняла гру, й вже кривбасівці частіше загрожували воротам «Зорі».

Наприкінці матчу господарі пішли на останній штурм воріт Антоненка. Небезпечні моменти виникали в штрафному майданчику «Кривбасу», але злагоджені дії оборони (а в деяких моментах й футбольне везіння) звели нанівець всі зусилля «Зорі» врятувати бодай очко.

У підсумку — перемога «Кривбасу» 2:1, яка принаймні на один день виводить нашу молоду команду на 12-ту сходинку турнірної таблиці.

«Зоря»: Левченко, Аддо, Гордієнко, Цакіч (П’янов, 75), Олійник (Мазур, 46), Худзік (Хомченовський, 46), Сілюк (Квасов, 46), Парамонов, Петряк, Батищев, Кислий.

«Кривбас»: Антоненко, Баліч (Лещенко, 46), Жданов, Соловйов (Петриченко, 46), Мірошніченко, Ляшенко (Клушин, 77), Адаменко, Яколіш (Стретович, 46), Ланчава, Габовда (Коваленко, 52), Куценко.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация