Кривой Рог новости
Port-royal — концерт одного з найуспішніших клубних проектів Європи
16.03.2012 12:13 | Культура

Port-royal — концерт одного з найуспішніших клубних проектів Європи

5 квітня в Культурно-громадському центрі ШELTER+ відбудеться концерт одного з найуспішніших клубних проектів Європи — італійців Port-royal.

Гурт вже вдруге відвідає Україну, проте цього разу в рамках туру заграє у восьми містах країни, а також в столиці Молдови Кишиневі. Після цього на них вже чекає Польща та Угорщина.

Гурт Port-royal з італійського міста Генуя існує близько дванадцяти років, проте по-справжньому відомими вони стали після запису першого альбому «Flares» (2005).

Найголовніше чим вражають Port-royal — поєднання абсолютно на перший погляд протилежних речей. Італійці майстерно поєднують в своїх піснях елементи пост-року, шугейзу, ембіенту та електроніки.

В заплутану конструкцію синтетичних барабанів музиканти з легкістю додають елементи нагараних наживо ударних та мінімалістичної електроніки, і все це завершується простими, тягнучими і трохи наївними мелодіями. Їх музика — це ностальгія за тим, що пройшло і чого можливо ніколи не буде.

Музичний вплив на Port-royal мали Labradford, ранні Mogwai, Arab strap. Критики їх порівнюють з Sigur Ros і називають наступною еволюцією пост-року.

Port-royal надихаються філософією і звичайними маленькими історіями — випадковими усмішками, мистецтвом, речами, які змінюють їх самих.

Тур Україною для Port-royal дуже очікуваний. Лідер гурту Аттіліо Брузоне в одному з інтерв’ю зізнався, що був настільки вражений першим візитом до України, що присвятив навіть один з треків («Nights in Kiev») столиці, яка так його надихнула. Другий тур італійців організовує агенція NaturalEast за підтримки Італійського культурного центру та компанії INBLU.

В Кривому Розі італійці виступлять із віджеїнгом візуального артиста Сіеви Діамантакос — відмінним відеорядом, що додає до музики Port-royal дещо особливе і прекрасне, доповнюючи настрій, який якнайкраще характеризує рефлексії і філософію гурту.

Коштує 45 грн; для школярів та студентів 35 грн (включає афтепаті з безкоштовною кавою за участю музикантів).

Веб-сайт: www.myspace.com/uptheroyals

Місцезнаходження: КГЦ ШELTER+, вул. АрмавІрська, 28.

Початок: 5 квiтня о 17:30.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация