Кривой Рог новости
Починається відправка на строкову військову службу
16.03.2012 12:18 | Общество

Починається відправка на строкову військову службу

Про це йшла мова на розширеній нараді щодо призову громадян на строкову службу, яку провів за дорученням губернатора Олександра Вілкула його заступник Іван Ступак. Навесні 2012 року 1200 громадян Дніпропетровщини будуть відправлені на військову строкову службу. 849 з них служитимуть у лавах Збройних Сил України, а 351 — у інших військових формуваннях (Внутрішні війська МВС, Прикордонні війська, війська СБУ та держспецслужбі транспорту).

У нараді взяли участь перший заступник командувача Південним оперативним командуванням полковник Ігор Павловський, голови призовних комісій міст та районів Дніпропетровщини, військові комісари з Автономної Республіки Крим, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.

«Дніпропетровська область завжди успішно виконує державне завдання по комплектуванню Збройних Сил та інших збройних формувань України військовослужбовцями строкової служби. В регіоні приділяється велика увага військово-патріотичному вихованню молоді, організації та проведенню допризовної підготовки юнаків, викладанню дисципліни «Захист Вітчизни». Завдяки цілеспрямованій роботі в 905 навчальних закладах області здійснюється допризовна підготовка за предметом «Захист Вітчизни». За підтримки Олександра Вілкула відновлено проведення військово-спортивної гри «Зірниця». Проводяться місячники обороно-масової роботи у співпраці з ветеранськими організаціями області, багатьох інших заходів із залученням найширших верств населення», — сказав заступник голови облдержадміністрації Іван Ступак.

Також він зазначив, що призовні ресурси Дніпропетровської області складають понад 126 тис. чоловік. Завдяки ефективній та чітко скоординованій роботі військових комісаріатів та всіх гілок влади, організацій та установ на Дніпропетровщині на належному рівні здійснюється обліково-призовна робота та виконується великий обсяг завдань при наявних призовних ресурсах.

«Протягом останніх трьох років на Дніпропетровщини існує конкурс серед юнаків на проходження строкової військової служби, і ми маємо змогу без застосування примусових заходів направляти до лав Збройних Сил України найкращих синів Дніпропетровщини», — сказав Іван Ступак.

Відправка призовників до військ весною 2012 року буде проведена:

  • до навчальних військових частин (центрів) Збройних Сил України — з 23 квітня по 15 травня 2012 року;
  • до військових частин, які входять до складу Об’єднаних сил швидкого реагування — з 16 по 23 травня 2012 року;
  • до військових частин аеромобільних військ Сухопутних військ Збройних Сил України, військових частин і підрозділів Повітряних Сил Збройних Сил України, які залучаються до бойового чергування з протиповітряної оборони, військових частин та підрозділів Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, 30 автомобільної бази Генерального штабу Збройних Сил України, арсеналів, баз, складів — з 9 по 20 квітня 2012 року;
  • до решти військових частин — до 25 травня 2012 року;
  • до інших військових формувань — до 25 травня 2012 року.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация