Кривой Рог новости
УТ-1 стане громадським каналом?
09.06.2011 18:26 | Политика

УТ-1 стане громадським каналом?

"Уряд підтримав законопроект про громадське телебачення і завтра, після доопрацювання від фінансистів, Микола Янович його підпише і направить нам", - повідомила радник президента Ганна Герман.

"Громадське телебачення буде в Україні! На базі УТ-1", - урочисто сказала Герман. "Зараз УТ-1 є державним телебаченням, і цей принцип неможливо зберігати. Громадським телебаченням керуватиме громадська рада в кількості 21 людини, які будуть призначені від громадських організацій", - додала радник президента.

За словами Герман, законопроект буде поданий до парламенту на підпис президенту Віктору Федоровичу Януковичу. Радник президента зазначила, що схвалення цього документа урядом "є останнім етапом підготовки до внесення в парламент".

За її словами, "громадська рада буде впливати на інформаційну політику УТ-1 і робити її збалансованою". Разом з тим Герман не дала відповідь на питання, про те, про джерела фінансування суспільного телебачення. "Завтра Микола Янович підпише, і розберемося", - сказала вона.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация