Кривой Рог новости
«Дніпросталь» стане першим збудованим в Україні метелургійним заводом
10.06.2011 11:31 | Бизнес

«Дніпросталь» стане першим збудованим в Україні метелургійним заводом

Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул провів нараду з приводу будівництва електросталеплавильного комплексу металургійного заводу «Дніпросталь».

«Підвищення конкурентоспроможності регіональної економіки - стратегічна мета Комплексної Стратегії розвитку Дніпропетровщини. У першу чергу це стосується проведення системної модернізації підприємств базових галузей. Зокрема, гірничо-металургійної ", - сказав Олександр Вілкул. Будівництво сучасного електросталеплавильного комплексу« Дніпросталь »із застосуванням новітніх технологій виробництва є важливим кроком на цьому шляху.« Це перший металургійний завод, який буде побудований в країні за останні 40 років », - сказав губернатор. Потужність майбутнього Комплексу - 1,32 млн тонн сталі на рік. Обсяг інвестицій за даним проектом складає більше 700 млн доларів США. Роботи з будівництва виконуються італійською компанією «DANIELI». Реалізація проекту дозволить створити понад 600 нових високооплачуваних робочих місць в регіоні з середньою зарплатою близько 4 тис грн. Приріст бюджетних надходжень складе більше 150 млн грн на рік. А в результаті закриття на підприємстві старого мартенівського виробництва викиди забруднюючих речовин в навколишнє середовище будуть зменшені в 2,5 рази.

Також буде зменшено споживання газу на 1 тонну виробленої сталі у порівнянні із мартенівським більше, ніж у 8 разів.
Для забезпечення виробництва електроенергією компанія «ІНТЕРПАЙП» провела першу в Україні лінію високої напруги - 330 кВ. Була побудована підстанція «Пічна». При її будівництві були застосовані обладнання вітчизняних виробників. Основні трансформатори підстанції виготовлені на Запорізькому трансформаторному заводі. Вперше на підстанції такого типу застосована комутаційне обладнання підвищеної надійності, що значно знижує витрати на експлуатацію та ремонт. Тому модернізація промислового потенціалу Дніпропетровщини викликає зростання виробництва і в сусідній області.


«Будівництво електроплавильної заводу« Дніпросталь »- це практичне втілення положень Ініціативи Глобального Договору ООН, до якого область приєдналася в листопаді минулого року. Зокрема, це впровадження європейської практики соціального партнерства між владою і бізнесом, метою якого є застосування високих соціальних і екологічних стандартів у виробництві », - повідомив Олександр Вілкул.

Як зазначив генеральний директор компанії «ІНТЕРПАЙП» Олександр Киричко, новий завод буде унікальним не тільки з точки зору технологій, але і з точки зору культури виробництва. «Дніпросталь стане прикладом абсолютно нового ставлення до організації процесів, трудової дисципліни і комфорту роботи. Крім цього, новий завод стане одним з найбільш екологічно чистих металургійних підприємств. Це буде металургія нового покоління ».

Олександр Киричко подякував губернатору області Олександр Вілкул за допомогу, яку надає обласна влада підприємству, і за сприяння. «Це приклад конструктивної співпраці між владою та бізнесом у реалізації важливою для області та країни справи», - підкреслив Генеральний директор.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация