Кривой Рог новости
Чілі в червоному місті
18.03.2012 13:44 | Культура

Чілі в червоному місті

Коли співає Катя Чілі, здається, навіть час пливе повільніше. Коли вона співає, її неможливо слухати лише вухами. Та й співає вона не тільки і, здається, не стільки голосом… Сказати, що це божественний спів – майже промовчати. Після концерту Каті в моєму лексиконі з'явилося нове слово на позначення найвищої міри захвату, що межує з екстазом, — Chilly. Це було Chilly!

Концерт гурту "Katya Chilly" став четвертим (і першим у новому сезоні) заходом проекту "Red City Jazz Time". Вперше добре знані композиції звучали в ексклюзивній джазовій подачі. Енерджайзер "РедСіті" Наталія ПОГОРЄЛОВА назвала склад, у якому гурт виступив на сцені Палацу культури імені Артема, "золотим". Для гурманів джазу одне ім'я піаніста Олексія БОГОЛЮБОВА, який акомпанував солістці Катерині КОНДРАТЕНКО на чорному роялі та клавішах, - це вже недвозначний сигнал про найвищий рівень події. А крім нього ж публіці дарували свою майстерність контрабасист Валентин КОРНІЄНКО, славетний барабанщик Алік ФАНТАЄВ, скрипаль Сергій ОХРІМЧУК, людина-оркестр Юрій (ХОБОТ) ГАЛІНІН, а також діджей і чаклун на тибетський чашах Стефан ЗАВІВАЛКО.
 
Якби дійство відбувалося влітку, здається, зачаровано завмерли б навіть мухи. А оскільки в день концерту, 9 березня, попри календарну весну ще панували холоди, завмерлими від холоду виявилися глядачі. Найсильніше мороз пробирав від споглядання тендітної фігурки Каті Кондратенко, яка стояла на сцені боса в коротенькій сукенці без рукавів. Та чомусь здавалося, що Каті насправді, може, тепліше за всіх, кого вона зігрівала фантастичним вокалом та незбагненною харизмою. І залишилося тільки шкодувати, що її голосу було непропорційно мало порівняно з безперечно чудовими соло, які виконували по черзі то скрипаль, то контрабасист, то піаніст, то губний гармоніст.
 
Від 70 до 150 гривень коштували квитки на концерт, відкривали який, за традицією, криворіжці. Гурт «Ескіз Кода» вже добре знаний у місті, та вперше саме на «Red City Jazz Time» крім солістки Марії ЧЕБИ та гітариста Віталія ТЕЛИЧКА на сцені були ще п’ятеро музикантів. Експеримент, судячи зі зливи аплодисментів, вдався. Як і ще одна проба – в рамках концерту в фойє за сприяння проекту контркультури «СОВІСТЬ» проходила виставка робіт кількох криворізьких художників. Одне слово, цього разу все на «Red City Jazz Time» було Чілі, Katya Chilly.

"Вестник Кривбасса"Ольга Гончар

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация