Кривой Рог новости
Великі плани, та малі обсяги: програма «Теплий дім» розповсюджується аж на два будинки
18.03.2012 14:03 | Власть

Великі плани, та малі обсяги: програма «Теплий дім» розповсюджується аж на два будинки

Утепленням багатоквартирних будинків місто займатиметься лише в складчину з мешканцями, які створили об’єднання співвласників. Так заступник міського голови Григорій ВЕРБИЦЬКИЙ прокоментував затверджену міською радою Програму «Теплий дім».

На сьогодні у місті створено 114 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Упродовж минулого року за бюджетний кошт виконано ремонти окремих конструктивних елементів у 14 будинках ОСББ, в 17-ти — заасфальтовано прибудинкові території.
 
За словами комунального віце-мера Григорія Вербицького, у другому півріччі минулого року мало місце деяке стримування процесу реформування житлово-комунального господарства через видану Кабміном постанову, яка прирівняла капітальний ремонт до капітального будівництва. А відтак по кожному буднику треба було виконувати проект капремонту та отримати по ньому відповідні експертні висновки.
 
— На сьогодні маємо 49 проектів, є відповідні призначення в міському бюджеті — в цьому році будуть проводитись роботи на 49 будинках, — сказав Григорій Вербицький.
 
Ще одним «пряником» для створення ОСББ цьогоріч має стати програма утеплення будинків, прийнята як на державному, так і на міському рівні. Тут піонерами знову виступають ОСББ на чолі з Тамарою ДЕОМІДОВОЮ, які свого часу першими отримали державні гроші на капітальний ремонт: вони створені в будинках №15 та №13 по вулиці Коротченка.
 
Якщо ж проекти утеплення зовнішніх конструкцій виконають і інші ОСББ, за рішенням депутатів, міський бюджет братиме участь у фінансуванні 50 на 50 з самими об’єднаними співвласниками. При цьому вибрати собі підрядника самі ОСББ не зможуть, оскільки використання бюджетних коштів передбачає визначення виконавця робіт шляхом тендеру.

"Вестник Кривбасса"Марія Спаська

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация