Кривой Рог новости
Реформи транспортної мережі Кривого Рогу
19.03.2012 09:12 | Власть

Реформи транспортної мережі Кривого Рогу

Міська влада тримає на постійному контролі питання транспортного забезпечення жителів Кривого Рогу. Протягом останніх двох місяців відділом транспорту і зв'язку виконкому міської ради проведено моніторинг щодо результативності дії рішення виконкому міської ради від 13.07.2011 №249 «Про внесення змін до міської маршрутної мережі пасажирського автомобільного транспорту», яке було прийняте з метою оптимізації маршрутної мережі пасажирського транспорту у місті, зокрема, за маршрутами: №№65, 207, 215, 251, 296 та щодо зміни автобусного маршруту № 75. 

Ураховуючи результати моніторингу, можна зробити висновки, що проведені заходи з оптимізації міської маршрутної мережі пасажирського автомобільного транспорту дали змогу вирішити ряд важливих питань: транспортне забезпечення мешканців проспекту Карла Маркса, вулиць Дунайської та Ентузіастів; зменшити дублювання діючих маршрутів авто- та електротранспорту; зменшити завантаженість транспортної мережі міста і зупиночних пунктів Також на території міста розширились напрямки транспортного руху. Ці показники в свою чергу сприяють подальшому розвитку конкурентного середовища у сфері пасажирських перевезень. 
 
Відповідними спеціалістами виконавчої влади також проведено моніторинг кількості звернень громадян з питань коригування міської маршрутної мережі.Слід зазначити, що звернень громадян щодо вилучення міських автобусних маршрутів загального користування №№65, 207, 215, 251, 296 та щодо зміни схеми руху міського автобусного маршруту загального користування №75 з серпня 2011 року до виконкому міської ради не надходило.
 
Виконком міської ради та органи місцевого самоврядування і надалі здійснюватимуть контроль за організацією перевезення пасажирів міста.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация