Кривой Рог новости
Вітаємо із днем працівника житлово-коммунального господарства
19.03.2012 10:00 | Общество

Вітаємо із днем працівника житлово-коммунального господарства

Шановні працівники житлово-комунального господарства! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

ЖКГ — одна з найскладніших сфер. За багато років нагромадилося безліч проблем, які ми з вами почали поступально вирішувати. Головне — ми маємо чітку програму. Попереду багато роботи, при цьому вже зроблено не мало. Перед нами стоїть завдання з впровадження енергозберігаючих технологій, з модернізації водопровідно-каналізаційного господарства, з благоустрою територій. Вирішення цих завдань — це обов’язкова умова розвитку регіону. І ми цим займаємося.

За два останні роки в області відбулися помітні зміни, які торкнулися всіх сфер житлово-комунального господарства: проведено масштабний ремонт доріг, побудовано понад 70 км водопроводів у населені пункти, де люди використовували привозну воду, реконструйовано більше 15 каналізаційно-очисних споруд, які наносили значний екологічний збиток нашої області, замінено більш 130 км теплових і водопровідних мереж, більше 12 км залізобетонних колекторів, які перебували в аварійному стані і створювали постійну загрозу нормальній життєдіяльності.

Все, що зроблено, було б неможливим без вас, шановні працівники житлово-комунального господарства. Від такої результативної спільної роботи залежить розвиток нашої Дніпропетровщини, її інфраструктури.

Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров'я, благополуччя, успіхів і здобутків у необхідній і важливій для всіх роботі на благо Дніпропетровщини та всієї України!

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация