Кривой Рог новости
Політика співробітництва влади з міськими підприємствами
19.03.2012 10:11 | Общество

Політика співробітництва влади з міськими підприємствами

16 березня міський голова Юрій Вілкул та генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Артем Поляков підписали договір про співробітництво та організацію взаємовідносин між виконавчим комітетом Криворізької міської ради та публічним акціонерним товариством. Така практика вже стала доброю традицією і є яскравим прикладом соціального партнерства.

Згідно із договором у поточному році для реалізації соціальних програм, а також на підвищення комфорту проживання криворіжців буде виділено кошти у сумі 15 млн грн. Як відзначив міський голова Юрій Вілкул, минулого року завдяки плідному партнерству з найбільшими підприємствами міста на розвиток Кривого Рогу було направлено додатково 45 мільйонів гривень. А це означає, що городяни отримали додаткові реконструйовані дороги, покращений зовнішній вигляд декількох вулиць.     

«Необхідно відзначити, що сьогодні існує значний потенціал розвитку нашої співпраці. Я упевнений, що нове керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» приділить значну увагу подальшому зміцненню взаємин між підприємством та містом, а також реалізації соціальних програм», — на завершення додав міський голова Юрій Вілкул.

Генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Артем Поляков у свою чергу запевнив, що гарна традиція з боку їхнього відкритого акціонерного товариства у вирішення соціально важливих питань міста неодмінно буде продовжена і надалі.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация