Кривой Рог новости
Кіт-везунчик вижив після вистрілу стрілою в голову
10.06.2011 12:01 | Происшествия

Кіт-везунчик вижив після вистрілу стрілою в голову

Британські ветеринари прооперували кота по кличці Спайк, якому потрапили в голову стрілою з арбалета, повідомляє Sky News. Стріла пронизала Спайка наскрізь, але при цьому кіт знаходився в свідомості до тих пір, поки йому не вкололи снодійне для проведення хірургічної процедури.

Ветеринари, що зробили допомогу Спайк, заявили, що були шоковані побаченим. Як заявила Сара Робертс, яка проводила чотиригодинну оперцію по вилученню стріли, кота можна назвати щасливчиком. В даний час тварина відновлюється після хірургічного втручання.

За словами господарів Спайка, вони були в жаху, коли побачили свого вихованця, що повертається додому з прогулянки. Хто завдав коту таку травму, поки невідомо. Місцевий поліція розшукує винуватця події. "Просто дивно, що стріла не зачепила життєво важливих органів і кіт залишився живий", - відзначили господарі тварини.

Не так давно американські колеги британських ветеринарів провели подібну операцію гусака - вони витягли з грудей птаха прокололи її стрілу. Гусак нормально переніс операцію, а потім був відправлений на реабілітацію.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация