Кривой Рог новости
В будинок літніх людей завітав лось
10.06.2011 12:15 | Происшествия

В будинок літніх людей завітав лось

Надзвичайний випадок стався на південному заході Швеції в лене Вестра-Геталанд в будинок для людей похилого віку, який розташований в заміській зоні увірвався лось.

Тварина розбило скляні двері, що ведуть у їдальню, і вбіг в приміщення. Парнокопитне виявилося в їдальні незабаром після того, як мешканці будинку престарілих пообідали і розійшлися по інших кімнатах.

Опинившись в просторому приміщенні, лось впустив меблі і квіткові горщики, а потім, намагаючись вибігти назад на вулицю, застряг у дверях. Директор установи для пенсіонерів подзвонила в поліцію і повідомила про тварину.

У результаті інциденту ніхто з мешканців будинку для людей похилого віку не постраждав. Сам лось отримав невеликі пошкодження - він порізався осколками скла.

Незабаром на місце події під'їхали співробітники правоохоронних органів, вони зуміли звільнити лося і допомогти йому повернутися назад у дику природу. Тварина оглянули ветеринари, обробили пошкодження, оскільки ніяких ускладнень у здоров'ї лося не виявили його відправили в довколишній заповідник

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация