Кривой Рог новости
«Кращий державний службовець 2012 року»
20.03.2012 09:44 | Общество

«Кращий державний службовець 2012 року»

В Україні розпочато національний конкурс «Кращий державний службовець 2012 року». Переможців визначатимуть у 2-х номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Минулого року від Дніпропетровської області в конкурсі взяли участь 307 державних службовців. У другому турі конкурсу в номінації «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст» державні службовці Дніпропетровщини посіли 4 призових місця.

«Перехід на нову модель роботи державного службовця — його орієнтація на конкретний результат, на надання якісних послуг нашим громадянам і відповідальне ставлення до своєї роботи — все це складові адміністративної реформи, яку впроваджує наш Президент Віктор Янукович. На Дніпропетровщині для реалізації проектів із покращення роботи державних службовців залучені провідні світові консультанти та вітчизняні фахівці», — сказав голова облдержадміністрації Олександр Вілкул.
 
Для удосконалення роботи, окрім участі в конкурсах, державні службовці Дніпропетровщини застосовують на практиці проектні підходи. Завдяки цьому діяльність влади і державних службовців (менеджерів) спрямована на досягнення конкретного результату соціально-економічного розвитку, а він є основою підвищення якості життя громадян. Для підготовки й виховання менеджерів державної служби в області з листопада 2011 року реалізується масштабний проект «Державне управління завтрашнього дня». До нього обласна влада залучила провідну світову консалтингову компанію в сфері управління та HR «Hay Group». Ця компанія вже успішно реалізувала проекти в сфері державного менеджменту в десятках країн.
 
Крім цього, у грудні 2011 року обласна влада разом з міжнародною консалтинговою компанією «Deloitte» розпочала реалізацію ще одного ключового проекту «Побудова системи планування та контролю для облдержадміністрації».
 
Обидва проекти реалізуються у відповідності до Рамкової угоди між облдержадміністрацією та Національним агентством України з питань державної служби, яка була підписана 7 жовтня 2011 року. У документі визначені напрямки та методи співпраці обласної влади з Нацагентством у рамках завдань, поставлених Президентом України Віктором Януковичем.
 
Основними завданнями конкурсу «Кращий державний службовець» є пошук та заохочення професійно підготовлених державних службовців, зокрема молоді, до роботи в центральних та місцевих органах виконавчої влади та покращення системи надання адміністративних послуг громадянам. Важливою складовою вирішення цих завдань є нове законодавство у сфері державної служби, зокрема Закон України «Про державну службу».
 
Саме на новаціях законодавства про державну службу в Україні робиться акцент при проведенні у 2012 році п’ятого Всеукраїнського щорічного конкурсу «Кращий державний службовець». 
 
Цьогоріч конкурс проводиться в три тури:
 
І — протягом березня-квітня;
ІІ — травня-червня;
ІІІ — вересня-жовтня. 
 
Переможців та лауреатів ІІІ туру нагородять грошовими винагородами та цінними призами. Кращі державні службовці будуть користуватися привілеями при вступі до Національної академії державного управління при Президентові України та матимуть високі шанси зайняти керівні посади в органах влади.
 
Із моменту започаткування конкурсу свою професійну кваліфікацію підвищили майже 38 тисяч державних службовців центральних та місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів. Популярність конкурсу щороку зростає, якщо у 2008 році в ньому взяли участь близько 6 тис. службовців, то в 2011 році —  більше 10 тисяч державних службовців.
 
Минулого року від Дніпропетровської області в конкурсі взяли участь 307 державних службовців. У другому турі конкурсу в номінації «Кращий керівник» перемогли Тетяна Романовська (заступник начальника відділу по роботі органів служби безпеки внутрішніх справ та з виконання покарань управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації) та Марина Мажара (начальник відділу адресної допомоги управління праці та соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації); у номінації «Кращий спеціаліст» перемогу одержали Юлія Коба (головний спеціаліст відділу адміністрування Державного реєстру виборців Дніпропетровської облдержадміністрації) та Вікторія Мойсак (головний спеціаліст юридичного відділу Нікопольської райдержадміністрації).
 
Матеріали щодо особливостей проведення конкурсу «Кращий державний службовець 2012 року» розміщені на офіційному веб-порталі Нацдержслужби України (www.nads.gov.ua).
 
За інформацією щодо участі у конкурсі в районах і областях необхідно звертатися до районних та обласних державних адміністрацій, у Києві — до кадрових служб центральних та інших органів влади.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация