Кривой Рог новости
Британське містечко не готове до нападу мерців, вважає «стурбований громадянин»
10.06.2011 18:28 | Общество

Британське містечко не готове до нападу мерців, вважає «стурбований громадянин»

До міської ради британського містечка Лестер надійшов лист, автор підписався, як «стурбований громадянин», і висловив тривогу до підготовленості міста  на випадок нападу мерців, аналогічного тому, що нерідко показують у фільмах жахів.

Міська рада, стверджував «стурбований громадянин», повинен розуміти, що такий напад може статися. При цьому автор вимагав від влади відповіді, посилаючись на закон про свободу інформації, що надає жителям Сполученого Королівства право ознайомлення з документами, які є у владних структурах, передає ВВС.

«Ми й раніше отримували ексцентричні запити, але цей нас по-справжньому розсмішив», - сказала Лінн Ваєт, глава відділу інформації міськради.

Втім, запит «стурбованого громадянина» до міської ради Лестера був не єдиним у своєму роді: в самоврядування нерідко приходять листи з вимогою оприлюднити архіви з приводу паранормальних явищ і примар, що мешкають в міських будинках.

При цьому Уайет визнала: якщо в надзвичайному плані міської ради і є якісь положення, пов'язані з нападу зомбі, то їй про них нічого не відомо. Хоча, додала вона, якщо Лестер все-таки піддасться нашестю живих мертвяків, деякі пункти чинного надзвичайного плану можуть виявитися корисними.

«Вам це може здатися несерйозним, марною тратою часу, - каже Лінн Уайет. - Проте для інших людей це цілком осмислені речі. У різних людей різні інтереси, і громадяни мають свої резони, коли ставлять подібні питання ».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация