Кривой Рог новости
"Мильний" рекорд представили на виставці севастопольських миловарів
10.06.2011 19:56 | Общество

"Мильний" рекорд представили на виставці севастопольських миловарів

Новий рекорд в Україні від севастопольських миловарів. Майстрам вдалося виготовити цільний шматок мила 2 метри в довжину і 84 сантиметри завширшки - найбільший на території СНД. Вага мила - приблизно 50 кг. Сьогодні в Севастополі проходить виставка кримських миловарів, на якій представлені найбільш екзотичні зразки мила, виготовленого з натуральних продуктів.

Нагороджений миловар Олена Солдатова повідомила, що головним завданням ставила перед собою встановити рекорд для книги рекордів Гіннеса.

"Я переглянула всю інформацію в інтернеті і не побачила нічого подібного, ніхто цільні шматки мила такого розміру та ще й з малюнком не виготовляв. Тому мій рекорд можна вважати світовим. Після фіксації рекорду ми розпиляємо мило на частини і передамо дитячим будинкам", сказав вона.

Солдатова сказала, що сама приїхала з Тули і вважає своє досягнення в тому числі і російським рекордом.

Також до дня виставки були приурочені і заходи з виготовлення найбільшого шматка мила. Його готували 2 людини, використовуючи звичайні мильні компоненти - мильну основу і ароматизатори. Після застигання мило перевернули малюнком вгору. На малюнку зображено пам'ятник затонулим кораблям (символ Севастополя) і дата - 2011 рік. Представник книги рекордів України виміряв мило і зафіксував рекорд, після чого вручив дипломи миловаром.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация