Кривой Рог новости
В турнірі з плавання прийняли участь видатні олімпійці
21.03.2012 12:22 | Спорт

В турнірі з плавання прийняли участь видатні олімпійці

У Кривому Розі 17-18 березня цього року відбувся відкритий всеукраїнський турнір з плавання в категорії «Мастерс», який проводився у в палаці спорту «Північне сяйво» ДП «Спорт-Мастер» ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат».

Для участі у змаганнях у Кривий Ріг прибули 211 учасників з 11 регіонів України, а також завітали команди з Росії, Молодови та Білорусії. Змагання відбувалися серед спортсменів різних вікових категорій (25–85 років) та спортивних досягнень, і це надавало турніру особливого характеру. Змагалися і тренери, і їхні вихованці одночасно. Панувала атмосфера дружби і жаги перемоги. У кожній віковій категорії визначено переможців. 

Особливої ваги надала турніру, звичайно, участь таких видатних спортсменів, як чемпіон ХХІІ Олімпійських ігор в м. Москва Сергій Фесенко та бронзовий призер ХХV Олімпійських ігор в м. Барселоні Вадим Ярощук. Саме вони очолили судівську команду турніру і мали на меті виявити нових майбутніх олімпійців. Кривий Ріг завжди славився сильним тренерським складом з плавання. Адже Сергій Фесенко розпочинав свою спортивну кар’єру саме в рідному Кривому Розі. Місто виховало велику славну плеяду спортсменів-плавців. 
 
Довідково. Одним із найбільш масових видів спорту у Кривому Розі є плавання. У місті функціонує 11 плавальних басейнів, у який створено всі умови для проведення повноцінного тренування. Плавальні басейни облаштовано навіть у деяких дитячих садках. У Кривому Розі в 2011 році відкрито після реконструкції 50-ти метровий басейн відкритого типу. 
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация