Кривой Рог новости
Підсумки 2-го туру конкурсу
21.03.2012 12:30 | Спорт

Підсумки 2-го туру конкурсу

Футбольний клуб «Кривбас» підводить підсумки другого туру конкурсу, умови якого були опубліковані на сайті в середині березня.

Знавцям історії клубу пропонувалось відповісти на три питання з Новітньої історії «Кривбасу» та вгадати результат та підсумок матчу 23 туру «Зоря» - «Кривбас».

Отже, підводимо підсумки:

1. Першим чемпіоном незалежної України з футболу стала сімферопольська «Таврія». В фінальному матчі за чемпіонське звання, який відбувся 21 червня 1992 року, сімферопольська команда переграла славнозвісне київське «Динамо» з рахунком 1:0. Гол, який вирішив долю матчу, був забитий на 75-й хвилині матчу. Його автором став капітан «Таврії» Сергій Шевченко.

Питання — яким чином автор «золотого» голу пов’язаний з історією криворізького клубу?

Правильна відповідь — Сергій Якович Шевченко працював головним тренером команди «Кривбас-2» в сезоні 2005/06 рр.

2. Цей гравець в чемпіонаті України грав за 3 клуби. Загалом в елітному дивізіоні провів майже 250 ігор, забивши більше 60 м’ячів. Володар Кубка України. В минулому гравець національної збірної своєї країни. Один з кращих бомбардирів двох клубів, які зійдуться в очному протистоянні в матчі 24 туру. Один з кращих пенальтистів в Новітній історії чемпіонатів України.

Питання — хто цей гравець?   

Правильна відповідь — звичайно, мова йшла про Васіла Гігіадзе.

3. В Новітній історії криворізького клубу головну команду нашого міста очолювали два фахівці, які раніше до цього були головними тренерами сімферопольської «Таврії».

Питання — назвіть цих двох фахівців.

Правильна відповідь — Володимир Федорович Мунтян та Олександр Олексійович Іщенко у різні часи працювали головними тренерами як «Таврії», так і «Кривбасу».

4. З яким рахунком та на чию користь завершиться матч 23 туру ЕпіЦентр чемпіонату України з футболу «Зоря» (Луганськ) - «Кривбас», що відбудеться 16 березня поточного року в Луганську на стадіоні «Авангард»?

Правильна відповідь — «Зоря» - «Кривбас» — 2:0.

Як і минулого разу, більшість тих, хто взяв участь в конкурсі, без проблем змогли відповісти на перші три питання та заробили залікові 6 балів (по 2 за кожну правильну відповідь). І знову на фініші перевагу отримали ті, хто зумів вірно відповісти на четверте запитання.

На всі чотири запитання правильно відповіли лише двое — Олександр Пивоваренко та Микола Кібіш.

Вони стали переможцями  другого туру та отримають перепустки на матч із сімферопольською «Таврією», який відбудеться 25 березня на криворізькому стадіоні «Металург».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация