Кривой Рог новости
25-річчя створення Криворізької міської організації ветеранів
21.03.2012 14:20 | Общество

25-річчя створення Криворізької міської організації ветеранів

Ветеранська організація міста Кривого Рогу — одна із самих найбільших і дієвих в Україні, налічує 165 тисяч ветеранів війни та праці, військової служби, пенсіонерів. За 25 років роботи ветеранська організація довела свою здатність вирішувати не тільки питання соціального захисту ветеранів, а є активним учасником важливих громадських та соціальних процесів у місті, ініціатором проведення багатьох акцій. Організація підтримує і зміцнює зв’язки з ветеранськими організаціями інших міст України, зокрема таких як Миколаїв, та з інших держав, таких як Москва, Нижній Тагіл, Смоленськ (Росія), Гродно (Білорусія).

Міський голова Юрій Вілкул привітав ветеранів з 25-річчям міської організації ветеранів і вручив обласні та міські відзнаки й нагороди активним членам ветеранського руху. У своєму привітанні міський голова відзначив: «Ми цінуємо і поважаємо кожного з вас за те, що ви маєте свою життєву позицію. Ви — честь і гідність нашого міста. Вас будуть шанувати усі покоління, бо кожен із вас вклав частину свого життя у розвиток Кривого Рогу. Ви даєте нам свої бачення розвитку міста, які ми втілюємо у життя. У нас немає дрібниць. У нас є велика дружна сім’я криворіжців».

Міський голова також подякував ветеранам за велику роботу, ясравий приклад служіння народу і державі, який стане справжнім взірцем для наслідування молодому поколінню. Побажав їм міцного здоров’я, бадьорості духу та успіхів.

Міська влада приділяє велику увагу ветеранам, надає соціальну підтримку. У 2012 році на виконання Програми соціального захисту окремих категорій жителів міста передбачено майже 10 млн.грн., частина коштів якої спрямована на фінансову підтримку Криворізької міської організації ветеранів. За останні роки також проводиться велика робота щодо увіковічнення пам’яті подій Великої Вітчизняної війни — встановлюються пам’ятні знаки, меморіальні дошки та інше.

Виступив зі словами привітання і голова Криворізької міської організації ветеранів Микола Дабіжа, який нагадав про великий подвиг захисників нашого міста, здобутий великою ціною — ціною життя. Він подякував ветеранам за активну роботу у справі подальшого розвитку нашого міста і міському голові Юрію Вілкулу — за постійну турботу і допомогу ветеранській організації. Також висловив слова вдячності голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександру Вілкулу за велику допомогу та підтримку ветеранським організаціям.

На адресу Криворізької міської організації ветеранів привітання Героя України Мамотенка О.І., Героїв Радянського Союзу Романовцева С.Д. і Лєбєдєва І.Д., які визволяли Кривий Ріг від фашистських окупантів, а також привітання від голови Смоленської організації ветеранів війни та праці Вовченка В.В. і голови ради ветеранів війни та праці міста Нижній Тагіл Чашнікова П.П.

Завершився урочистий прийом ветеранів концертною програмою.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация