Кривой Рог новости
Субвенції 2011 року до бюджету Кривого Рогу збільшені на 151, 1 млн грн
22.03.2012 14:37 | Экономика

Субвенції 2011 року до бюджету Кривого Рогу збільшені на 151, 1 млн грн

Про це повідомила заступник начальника фінансового управління Олена Рожко, під час публічного заходу — представлення інформації головних розпорядників про витрачання коштів міського бюджету за 2011 рік, яке відбулося 19 березня в муніципальному центрі послуг Кривого Рогу.

Зокрема О. Рожко відзначила, що показники міського бюджету минулого року сягнули 2,4 млрд грн, що на 500 млн грн більше, ніж у 2010 році. «Загалом доходи міського бюджету по загальному фонду виконано на 2,1 млрд грн або 101% до плану, по спеціальному фонду — на 318,2 млн грн. Надходження податків, зборів та обов’язкових платежів, забезпечені на рівні 1,5 млрд грн або майже 102%. Понад план отримано 27 млн.грн., у тому числі за основними бюджетоутворюючими джерелами. Зокрема податку з доходів фізичних осіб — 956 млн грн або 102,5% та плати за землю — 483 млн грн або 100,2%», — відзначила заступник начальника фінансового управління Олени Рожко. Крім того, вона проінформувала, що наповненню бюджету сприяли зростання порівняно з 2010 роком розміру середньої заробітної плати по місту на 15,2% та продовження переходу землекористувачів міста на нову грошову оцінку землі, у тому числі перехід на орендне користування по окремих земельних ділянках ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Завдяки останньому бюджет отримав 120 млн грн. 
 
Також на заході було відзначено, що у загальному обсязі доходів міського бюджету 33% склали дотації та субвенції з бюджетів вищих рівнів. Їх отримано містом на суму 773,4 млн грн, що на 151,1 млн грн більше проти 2010 року. 
 
Таким чином міський бюджет, що приймався у грудні минулого року у сумі 2,1 млрд грн був збільшений більше ніж на 300 млн грн і на кінець 2011 року сягнув 2,4 млрд грн. Це дозволило направити додаткові кошти на вирішення завдань щодо виконання міських програм та впровадження у місті інвестиційних проектів. 
 
На відміну від попередніх років за підтримки держави та сприяння облдержадміністрації значні обсяги субвенцій направлено на соціально-економічний розвиток. Це 37,5 млн грн. А саме: кошти направлено на реконструкцію пологового будинку — 28,2 млн грн, капітальний ремонт родонового відділення лікарні №11 — 5,3 млн грн, погашення заборгованості по газифікації седищ та будівництву тролейбусної лінії - 4 млн.грн. 
 
Вперше з державного бюджету фінансувалися видатки на ремонт та утримання доріг Це 27,2 млн грн. 
 
Крім того, кошти з обласного бюджету дозволили на умовах спів фінансування з міського бюджету забезпечити системами доочищення питної води бюджетні установи міста. (Обласним бюджетом на ці цілі виділено 1,8 млн грн), провести роботи по створенню навчально-виховного комплексу (місту виділено 500 тис. грн), провести реконструкцію будівлі гуртожитку під житловий будинок по вул. Кустанайській (2 млн грн), провести реконструкцію трамвайного парку вагонів (1,4 млн грн) та провести заходи природоохоронного значення — 11,6 млн грн. 
 
Також як і у минулих роках значні обсяги субвенцій з державного бюджету направлено на пільги та житлові субсидії — 152,6 млн грн, а також виплату різних видів допомоги сім’ям з дітьми — 337,8 млн грн. 
 
За економічною структурою видатків більше 88% або понад 1, 5 млн грн коштів загального фонду направлено на соціально захищені статті бюджету. Особлива увага приділялася питанням своєчасної виплати заробітної плати працівникам як бюджетної сфери, так і комунальних підприємств міста, проведення розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, а також інших захищених видатків, таких як придбання медикаментів, продуктів харчування для закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення. 
 
Як було відзначено під час представлення інформації головних розпорядників про витрачання коштів міського бюджету за 2011 рік: за галузевою структурою найбільшу питому вагу займають видатки на освіту 755 млн грн або 33%, соціальний захист населення — 476 млн грн або 20%, охорону здоров’я — 433 млн грн або 18%.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация