Кривой Рог новости
На Дніпропетровщині буде проведено 5 загальнообласних суботників з благоустрою
22.03.2012 14:56 | Общество

На Дніпропетровщині буде проведено 5 загальнообласних суботників з благоустрою

У 2012 році на Дніпропетровщині в рамках губернаторського проекту «Чисте місто» буде проведено 5 загальнообласних суботників з благоустрою. 31 березня — до Великодня, 21 квітня — до Дня довкілля, 23 червня — до Дня Конституції України, 18 серпня — до Дня незалежності України, а також 13 жовтня. Про це повідомив губернатор Олександр Вілкул під час засідання колегії облдержадміністрації. 

«Керівники міст та районів не лише мають організувати проведення суботників, але й особисто брати в них участь, спілкуватися з людьми, залучати широку громадськість до заходів із благоустрою», — сказав Олександр Вілкул.
 
Губернатор поставив завдання, щоб до 27 березня кожне місто та район мають захистити свої плани заходів з благоустрою на 2012 рік в управлінні житлово-комунального господарства облдержадміністрації. Олександр Вілкул визначив основні завдання з благоустрою, які необхідно виконати в області. Зокрема, до 1 квітня потрібно провести аварійний ремонт доріг державного значення та комунальної власності, до 15 квітня — повністю завершити ямковий ремонт усіх доріг, до 1 травня привести до належного експлуатаційного стану дорожнє покриття автомобільних та внутрішньоквартальних доріг, зробити розмітку, упорядкувати узбіччя автомобільних доріг загального користування. 
 
До свят Благовіщення та Великодня необхідно упорядкувати території біля храмів, забезпечити роботу громадського транспорту та освітлення. До поминальних днів — упорядкувати всі кладовища: провести ремонт під’їзних шляхів, організувати підвіз води, де відсутнє централізоване водопостачання, відремонтувати, де необхідно, освітлення. Цей комплекс робіт має завершитися до 13 квітня.
 
До святкування Дня Перемоги в області передбачено впорядкувати військові кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та інші місця, що увічнюють пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни. 
 
Крім запланованих суботників у містах та районах щотижнево будуть проводитись «чисті четверги».
 
Нагадаємо, що у 2011 році в області за участі жителів Дніпропетровщини було проведено масштабний комплекс робіт з благоустрою міст і районів.
 
Зокрема, були виконані такі заходи:
  • створено 300 дитячих майданчиків;
  • посаджено майже 90 тис. дерев;
  • висаджено понад 40 тис. кущів;
  • протяжність очищених від сміття берегів річок склала понад 2 тис. км;
  • загальна протяжність прибраних від сміття доріг склала 8,2 тис. км.
  • було ліквідовано понад 3,5 тис. стихійних сміттєзвалищ.
 
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация