Кривой Рог новости
Міська влада продовжує роботу щодо оздоровлення водних ресурсів Кривого Рогу
23.03.2012 12:41 | Экология

Міська влада продовжує роботу щодо оздоровлення водних ресурсів Кривого Рогу

21 березня в приміщенні виконкому Криворізької міської ради за участю міського голови Юрія Вілкула відбулося перше засідання міжвідомчої комісії щодо очистки басейну р. Інгулець, до складу якої увійшли 25 представників відповідних служб із 4-х областей України.

Головою комісії обрано Володимира Добриніна — директора Дніпропетровського облводгоспу. Заступником голови комісії обрано Григорія Вербицького — заступника міського голови. На засіданні було визначено шляхи покращення екологічного стану водних ресурсів р. Інгулець та її басейну.

В ході засідання про наявну ситуацію у басейні р. Інгулець та створення міжвідомчої комісії інформував заступник голови Держводагентства Олексій Чунарьов. З пропозиціями щодо проекту промивки русла річки Інгулець у 2012 році ознайомив головний інженер проекту ВАТ «Укрводпроект» Сергій Єрлінєков.

Для покращення екологічної ситуації у басейні р. Інгулець запропоновано здійснювати подачу дніпровської води руслом Інгульця не лише під час щорічної промивки, а і протягом усього вегетаційного періоду, за попередніми розрахунками, в обсязі не менше 120-130 млн м3 дніпровської води.

У обговоренні питання також взяли участь: ДП «Укррудпром», управління каналів Інгулецької зрошувальної системи, управління каналу Дніпро-Інгулець, ДП «Кривбаспромводопостачання». Підприємствам міста, представники яких були присутні на засіданні, поставлені завдання щодо зменшення обсягів скиду стічних вод у водоймища.

Довідково. У результаті промивки русла р. Інгулець буде досягнуто: покращення якості води у Карачунівському водосховищі — джерелі питного водопостачання м. Кривого Рогу і Криворізького району; зменшення затрат на доочистку питної води до нормативної якості комунальними підприємствами; покращення якості води для зрошення на водозаборі Інгулецької зрошувальної системи; покращення умов існування водних живих ресурсів у басейні річки Інгулець та екологічне оздоровлення водних ресурсів басейну річки Інгулець.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация