Кривой Рог новости
«Донецьк» – «Кривбасбаскет»: прев’ю
23.03.2012 12:49 | Спорт

Після тижневої перерви в чемпіонаті Суперліги та непростого вояжу до Вільнюса в рамках чвертьфіналу ЄвроКубка «Донецьк» приймає на своєму майданчику «Кривбасбаскет».

Саме у грі першого кола між «Донецьком» і «Кривбасбаскетом» було встановлено рекорд сезону за різницею очок, адже «тигри» здолали суперника з розгромним рахунком 109-51. Тоді у складі господарів забивали всі одинадцять баскетболістів, що з’явилися на паркеті, а шестеро з них здобули десять і більше очок.

Однак уже в другому колі криворіжці, яких очолив Айнарс Багатскіс, майже на рівних із «Донецьком» провели три чверті, й лише провал у заключній десятихвилинці призвів до їх поразки з рахунком 72-86. Найкращим у складі «тигрів» тоді став В’ячеслав Кравцов, який реалізував 8/9 двоочкових і 4/5 штрафних кидків, а також зібрав 6 відскоків.