Кривой Рог новости
Зі співачки в телеведучу! Жанна Фріске змінила професію
11.06.2011 21:46 | Культура

Зі співачки в телеведучу! Жанна Фріске змінила професію

"Жанна Фріске призупинила кар'єру співачки на невизначений термін. Змінивши амплуа, вона стане телеведучою. Тому музичні проекти з її участю, включаючи заплановані на найближчі місяці концерти, скасовані", - заявили продюсери співачки. Якими ж саме проектами на телебаченні займеться Фріске, не повідомляється. Сама співачка поки що недоступна для коментарів.

Замість Фріске її продюсери будуть розкручувати невідому молоду співачку Катю Баженову.

"Суть новаторського експерименту - інсталяція у вже готовий проект нового виконавця - талановитої, поки ще нікому невідомої молодої співачки Каті Баженової. Весь процес становлення нової артистки буде зніматися на відео і викладатися в Інтернеті. Таким чином, молода співачка буде учасницею своєрідного реаліті-шоу", - повідомили в компанії.

Жанна Фріске почала кар'єру в 1996 році у складі групи "Блестящие". У 2003 році вона дійшла до фіналу шоу "Останній герой", після якого почала сольну кар'єру.

У 2005 році Фріске брала участь в проектах "Серце Африки", "Імперія", "Цирк із зірками". У тому ж році вона випустила дебютний сольний альбом "Жанна".

Також Фріске зробила кар'єру актриси. У 2004-му вона зіграла у фільмі "Нічний дозор", в 2010-му - в картині "Про що говорять чоловіки".

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация