Кривой Рог новости
Влада Кривого Рогу непокоїться якістю питної води міста
27.03.2012 16:08 | Власть

Влада Кривого Рогу непокоїться якістю питної води міста

У місті Кривому Розі приділяється велика увага питанням збереження та відновлення водних ресурсів. Міською владою Кривого Рогу проводяться необхідні заходи щодо захисту жителів міста від захворювань, пов’язаних із забрудненням води, та захисту водних ресурсів.

На виконання обласної програми «Питна вода Дніпропетровщини», яка діятиме протягом 2006-2020 років, і одним із напрямків якої є забезпечення населення області питною водою нормативної якості та поліпшення на цій основі стану здоров’я населення, влада робить для цього усе можливе.

У рамках дії цієї програми в 17 лікувально-профілактичних закладах міста встановлені системи доочищення води в харчоблоках для стаціонарів на суму 599,5 тис. грн за рахунок коштів місцевого бюджету. Це дозволило значно підвищити якість використовуваної води для підготовки харчування хворих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в лікувальних закладах Кривого Рогу. Робота у даному напрямку проводиться й у закладах освіти міста, для яких у 2011 році придбано 289 систем доочищення води на суму 4 млн 680 тис. грн, у тому числі 1 млн 775 тис. грн — за рахунок обласної субвенції. Установлено їх у 289-ти закладах освіти: загальноосвітні школи, дошкільні та позашкільні заклади, дитячі будинки, школи-інтернати.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация