Кривой Рог новости
Проект енергозаощадження в Кривому Розі став переможцем на всеукраїнському конкурсі
27.03.2012 16:14 | Власть

Проект енергозаощадження в Кривому Розі став переможцем на всеукраїнському конкурсі

На засіданні Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яке нещодавно відбулося у Дніпропетровську, Криворізькому міському голові Юрію Вілкулу було вручено диплом переможця XI Всеукраїнського конкурсу органів місцевого самоврядування 2011 року за проект «Реконструкція теплорозподільчих пунктів котельні шахти «Гігант» КПТМ «Криворіжтепломережа» з упровадженням гідравлічного регулювання теплового потоку». Інноваційність проекту полягає в тому, що на території Дніпропетровської області запропонована технологія гідравлічного регулювання теплового потоку буде використовуватися вперше.

Соціально-економічний аспект при упровадженні проекту полягає у зниженні споживання природного газу і, як наслідок, зменшенні витрат підприємства на оплату енергоносіїв, покращанні платіжної дисципліни при одночасному поліпшенні якості послуг теплопостачання.

Загальний бюджет проекту складає 990 тис. грн. Фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією цього проекту, передбачається: за рахунок міського бюджету — 643 тис. грн, організації-партнеру — 97 тис. грн, фонду Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування — 250 тис. грн.

Реконструкція теплорозподільчих пунктів котельні шахти «Гігант» КПТМ «Криворіжтепломережа» з упровадженням гідравлічного регулювання теплового потоку надасть можливість забезпечити:

  • зниження споживання природного газу орієнтовно на 15 тис. м3;
  • зменшення витрат підприємства на оплату природного газу орієнтовно на 268,1 тис. грн/рік;
  • підвищення якості надання послуг теплопостачання.

Кошти на реалізацію проекту передбачено у Програмі соціально-економічного розвитку міста на 2012 рік та міському бюджеті на 2012 рік.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация