Кривой Рог новости
Бордель онлайн - місце заробітку для студенток
11.06.2011 21:51 | Криминал

Бордель онлайн - місце заробітку для студенток

На сайтах оголошень віртуальний секс - одна з найбільш популярних послуг у мережі. «Шукаю дівчину для Вірта», «потрібна постійна партнерка для Вірта» - такі оголошення публікуються частіше за все. У більшості випадків мова йде не про одиночок-аматорів, які надають такі послуги, а про налагоджений бізнес. Зазвичай в кожній із студій для віртуального сексу зайняті до десятка дівчат, що надають послуги в онлайні. В основному це студентки, багато хто вчиться на факультетах іноземних мов (знання англійської - перевага при проходженні співбесіди).

За інформацією наданою начальником управління МВС України Вікторєюї Кушнір, цей вид бізнесу в країні не рідкість, на слід «лабораторій порно» виходять в середньому раз у півтора-два роки. Офіси віртуальних борделів працювали в Харкові, Донецьку, Одесі, Криму. Були такі студії і в Києві. Один з останніх випадків - у столиці був виявлений головний офіс порносайту, який залучав до 150 тисяч відвідувачів на день.

Співробітниці «віртуальних агентств» не вважають своє заняття соціальним злом, вважаючи, що з роботою їм пощастило: зарплата гідна, секс «не справжній», до того ж гарна мовна практика в спілкуванні з іноземцями. Співробітники правоохоронних органів думають інакше. При кожному зручному випадку нагадуючи, що за зміст віртуальних порностудій і порносайтів їх організатори можуть потрапити за грати на 7-12 років (стаття 301 КК України).

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация