Кривой Рог новости
Спостереження за ЗНО громадськими спостерігачами
28.03.2012 10:11 | Образование

Спостереження за ЗНО громадськими спостерігачами

Українським центром оцінювання якості освіти розпочалась реєстрація громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання 2012.

Окрім громадських організацій розпочато реєстрацію представників засобів масової інформації, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів для здійснення громадського спостереження на різних етапах проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році.

Реєстрацію громадських спостерігачів здійснюють Український та регіональні центри оцінювання якості освіти за поданням суб’єктів громадського спостереження.

Громадське спостереження здійснюється громадськими організаціями, батьківськими комітетами або піклувальними радами навчальних закладів, засобами масової інформації та безпосередньо забезпечується через діяльність громадських спостерігачів.

Громадським спостерігачем може бути особа, яка досягла 18-річного віку й делегована суб’єктом громадського спостереження. Статус громадського спостерігача надається особі після проходження реєстрації.

Громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється з метою широкого та об’єктивного інформування громадськості про його перебіг.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Міністерством освіти було затверджено нове положення про громадське спостереження за зовнішнім незалежним оцінюванням.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация