Кривой Рог новости
30 березня відбудеться Національний круглий стіл з обговорення проекту «Партнерство «Відкритий уряд»
28.03.2012 10:52 | Власть

30 березня відбудеться Національний круглий стіл з обговорення проекту «Партнерство «Відкритий уряд»

27 березня у Будинку Уряду України відбулося засідання робочої групи з підготовки та впровадження Плану дій з реалізації міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд». Групу очолює Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко. До її складу входять представники органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства. Завданням Робочої групи є доопрацювання проекту плану дій з реалізації Ініціативи.

Нагадаємо, що 20 вересня 2011 року Президент України Віктор Янукович взяв участь у заходах щодо офіційного започаткування міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» та підтвердив участь України у Партнерстві, мета якого — забезпечити високий рівень відкритості та доброчесності українського урядування. Обов’язковою умовою участі у Партнерстві є залучення до співпраці широких кіл громадськості. Впродовж останнього півріччя за участі представників громадських та науково-експертних рад, представників громадських організацій, підприємців та ЗМІ було обговорено перший варіант проекту плану дій та висловлено понад 400 пропозицій до нього, які узагальнені та враховані робочою групою.

Доопрацьований робочою групою проект планується остаточно затвердити під час засідання Національного круглого столу, який відбудеться 30 березня.

Основні напрями реалізації ініціативи в Україні — залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики, забезпечення доступу громадян  до публічної інформації, запобігання та протидія корупції, забезпечення належного врядування, впровадження технологій електронного урядування та розвиток електронної демократії в Україні.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация