Кривой Рог новости
На Сіцилії годинники йдуть за своїм власним часом
11.06.2011 22:00 | Общество

На Сіцилії годинники йдуть за своїм власним часом

Загадковий феномен виник в декількох містах Сицилії, його причини доки що встановити не вдалося. Вже більше тижня електронні цифрові годинник у багатьох жителів острова поспішають на 10-20 хвилин щодня.

За отриманою інформацією, поки що жителі острова відчувають лише невеликі організаційні незручності, але ситуація може стати критичною - з ладу виходять системи банків. На даний момент логічного пояснення тому, що одночасно більше тисячі електронних пристроїв (включаючи будильники і різні побутові таймери) в різних зонах острови стали працювати зі збоєм.

Жителі Сицилії діляться враженнями від "загадкового божевілля годинника" в Facebook. Наприклад, користувач на ім'я Френсіс запитав у своїх друзів і колег, відчували вони проблеми з тим, що електронний годинник на холодильниках, мікрохвильовки та інших приладах поспішають. Це питання зібрав велику кількість відгуків.

Деякі сицилійці схильні звинувачувати в усіх бідах вулкан Етна, який протягом кількох останніх тижнів "вів себе дуже активно". Можливо, він міг стати джерелом магнітного випромінювання, вплинув на хід годинника.

Дослідженням причин виникнення загадкового явища займаються фахівці кафедри електротехніки Університету в Катанії. Серед висунутих версій є і цілком правдоподібні: причиною аномалії називаються невідрегульованих сонячні панелі, експерименти радіоаматорів, а також ремонтні роботи підводного електричного кабелю, що ведуться з середини травня.

Як повідомляють сицилійські ЗМІ, ситуація стає серйозною, тому що з ладу виходять системи кредитних установ. Банкам доводиться відправляти клієнтів по домівках.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация