Кривой Рог новости
Третій етап конкурсу від ФК «Кривбас»
28.03.2012 11:05 | Спорт

Третій етап конкурсу від ФК «Кривбас»

Конкурс триває! «Кривбас» оголошує умови 3-го туру конкурсу провидців та знавців історії криворізького «Кривбасу».

Цей тур буде присвячений черговому «домашньому» поєдинку за участю головної футбольної команди міста — «Кривбас» – ПФК «Олександрія», який відбудеться 8 квітня поточного року.

Любителям футболу пропонується відповісти на чотири питання 3 туру:

1. 11 березня 2000 року в кубковому матчі «Поліграфтехніка» (Олександрія) – «Кривбас» з трибуни за грою спостерігав черговий «зірковий» новачок криворізької команди.

Питання — назвіть його.

2. У складі тренерського штабу ПФК «Олександрія» працює фахівець, який свою ігрову та тренерську кар’єру розпочинав в «Кривбасі».

Питання — назвіть його.

3. Назвіть команди, які під керівництвом нинішнього головного тренера ПФК «Олександрія» проводили офіційні матчі проти «Кривбасу».

4. З яким рахунком та на чию користь завершиться матч 25 туру ЕпіЦентр чемпіонату України з футболу «Металіст» (Харків) – «Кривбас», що відбудеться 1 квітня поточного року в Харкові на стадіоні «Металіст»?

Перші три питання оцінюватимуться в 2 очки, вірна відповідь на четверте питання – 3 очки.

Відповіді приймаються за електронною адресою ФК «Кривбас»: fckr@ukr.net.

Строки: до 19 години 1 квітня 2012 року.

П’ять переможців туру отримають перепустки на матч 26 туру ЕпіЦентр чемпіонату «Кривбас» – ПФК «Олександрія». Якщо тих, хто правильно відповість на всі питання буде більше, аніж 5, то буде проведено жеребкування.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация