Кривой Рог новости
Користувачи не отимали пояснень про збої в роботі ICQ
11.06.2011 22:11 | Технологии

Користувачи не отимали пояснень про збої в роботі ICQ

За годину до півночі користувачі ICQ по всьому світу були відключені від серверів і втратили можливість відправляти і отримувати повідомлення.

За деякими даними, труднощі випробовують і користувачі месенджерів, сумісних з ICQ.

У повідомленні на сайті компанії вказується, що вона постійно працює над тим, щоб зробити ICQ краще.

Ніякої інформації про технічні роботи або про збої в офіційному мікроблозі ICQ на сервісі Twitter немає. В останній раз стрічка поновлювалась 9 червня.

Нагадаємо, 10 квітня 2011 протокол ICQ відкрили для альтернативних клієнтів. У новій редакції ліцензійної угоди уточнювалося, що вони зможуть користуватися протоколом без обмежень, якщо будуть виконувати ряд умов.

До 2010 року ICQ належала компанії AOL, яка виставила його на продаж як непрофільний актив. У квітні 2010 року сервіс придбав фонд Digital Sky Technologies, що володіє значною часткою в Mail.Ru, а також частками в соціальних мережах "Одноклассники.ру", "ВКонтакте" і Facebook.

Представники Mail.ru Group (нова назва Digital Sky Technologies з вересня 2010 року) раніше заявляли, що перед нинішніми власниками стоїть завдання легалізувати всі неофіційні ICQ-клієнти. За деякими оцінками, сукупна місячна аудиторія ICQ складає більше 30 мільйонів чоловік.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация