Кривой Рог новости
Підписана угода про співпрацю у рамках соціально-економічного розвитку міста
29.03.2012 10:09 | Экономика

Підписана угода про співпрацю у рамках соціально-економічного розвитку міста

28 березня у виконкомі Криворізької міської ради міський голова Юрій Вілкул підписав угоду про співпрацю у рамках соціально-економічного розвитку міста в 2012 році з представниками Групи Метінвест. Під час укладання угоди були присутні: генеральний директор ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» Ігор Сирий, генеральний директор ПАТ «Північний ГЗК» Андрій Шпилька, генеральний директор ПАТ «Інгулецкий ГЗК» Андрій Левіцький, генеральний директор ПАТ «Центральний ГЗК» Павло Тимошенко та голова правління ВАТ «Південний ГЗК» Михайло Короленко та інші.

Угодою передбачені соціальні зобов'язання підприємств Гірничодобувного дивізіону у Кривому Розі та Групи Метінвест у цілому. Основою складової соціального інвестування є підвищення рівня та якості життя людей у регіонах, де функціонують підприємства Метінвесту. Так у 2012 році за їх підтримки у Кривому Розі заплановано реалізувати проекти з поліпшення умов проживання городян, створення нових інфраструктурних об'єктів та реконструкцію тих, що існують, проекти з охорони здоров’я та навколишнього середовища, підвищення якості освіти, розвитку спорту. Об'єм соціальних інвестицій цього року складе 40 млн грн.

«Криворізькі підприємства Метінвесту завжди приділяли велику увагу нашому місту і вже не перший рік проводять масштабну роботу з поліпшення інфраструктури Кривого Рогу. Такі проекти, як: реконструкція мікрорайону Даманський та 44-й квартал, а також будівництво Парку активного відпочинку в Інгулецком районі, звичайно ж, принесли велику користь місту. Цього року наші стосунки з Метінвестом виходять на системний рівень», — відзначив міський голова Юрій Вілкул під час підписання договору.

У свою чергу генеральний директор ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» Ігор Сирий повідомив, що програма соціального партнерства надає можливість Групі Метінвест вийти на більш високий системний рівень взаємодії з владою і місцевими громадами, щоб спільно розвивати території на яких функціонують підприємств компанії і зробити Кривий Ріг гарнішим та комфортнішим. «Ефективний розвиток гірничодобувних підприємств — основа для зростання та процвітання Кривого Рогу. Ми маємо намір продовжувати інвестиції у виробництво та збільшення фінансування соціальної сфери», — сказав І. Сирий.

На завершення Юрій Григорович Вілкул додав: «Підписаною угодою ми закріплюємо взаємні зобов'язання для подальшого динамічного розвитку Кривого Рогу. Подібні зразки соціального партнерства можуть стати прикладом спільної роботи не лише для підприємств Кривого Рогу, але й України в цілому».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация