Кривой Рог новости
Проблема підготовки до осінньо-зимового періоду 2012-2013 років вирішується вже сьогодні
29.03.2012 12:04 | Власть

Проблема підготовки до осінньо-зимового періоду 2012-2013 років вирішується вже сьогодні

28 березня відбулася двадцята сесія Криворізької міської ради. Серед основних питань розглядалися такі, що стосуються благоустрою міста та підготовки до наступного осінньо-зимового періоду.

Зокрема, як відзначив міський голова Юрій Вілкул, на сьогоднішній день вже розпочато впровадження схеми перспективного розвитку системи теплопостачання міста, а саме: виготовлена проектно-кошторисна документація на будівництво блокових котельних і теплових мереж на вулицях Тбіліська, Орджонікідзе і 2-х котельних на вул. ХХII Партз'їзду. Буде здійснений проект з реконструкції котельної шахти «Гігант» з впровадженням гідравлічного регулювання теплового потоку. Загальна вартість проекту 990 тисяч гривень. Юрій Григорович наголосив, що подібний проект буде реалізований в Дніпропетровській області вперше. Крім того, із бюджету міста виділено 1,5 млн грн на оснащення житлових будинків приладами обліку і регуляції теплової енергії і холодної води. На теперішній час виготовлена проектно-кошторисна документація на 49 житлових будинків.

Щодо благоустрою міста, то протягом 2012 року заплановано здійснити ремонт доріг на площі 121,5 тис. м2 на суму 31 млн 274 тис. 300 грн. Зокрема заплановано капітальний ремонт 4-х доріг, а саме: вулиці Купріна (від вулиці Кривбасовської до вул. Урожайної), об'їзної дороги уздовж селища Кресовське-2 в Жовтневому районі, об'їзної дороги від шляхопроводу №1 до межі міста у напрямі виїзду до міста Запоріжжя та об'їзної дороги від шляхопроводу №9 на вул. Дніпропетровське шосе до шляхопроводу №11 на вул. Бикова. Сума цих робіт складе 27 млн 812 тис.

Також передбачається замінити в приватному секторі міста 2 500 одиниць світильників із лампою накалювання на світильники з натрієвою лампою, на що буде спрямовано кошти міського бюджету в сумі 1 млн 430 тис. грн. Також заплановано обладнати 27 світлофорних об'єктів пристроями зворотного відліку часу за рахунок коштів міського бюджету в сумі 500 тис. грн та обласного бюджету в сумі 300 тис. грн; встановити 800 одиниць дорожніх знаків «Пішохідний перехід», вартість робіт орієнтовно складе 600 тис. грн; виконати капітальний ремонт конструктивних елементів мосту №7 через річку Саксагань в Жовтневому районі, сума витрачених коштів орієнтовно складатиме 1 млн 350 тис. грн; провести роботи з озеленення території міста на суму понад 13 млн грн; придбати 805 одиниць лав та 1 610 одиниць урн для встановлення їх на території парків та скверів.

В закладах освіти, охорони здоров’я та об'єктах соціальної сфери планується провести капітальний ремонт у 17 закладах освіти на суму 8 млн 200 тис. грн; санацію будівель комунальних загальноосвітніх шкіл №№71,14,63; ремонт покрівель та систем централізованого опалення в закладах культури на загальну суму 1275,3 тис. грн; реконструкція систем опалення та капітальний ремонт амбулаторій комунальних установ «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация