Кривой Рог новости
Благославенну відпустку пропонує патріархія в Київі
11.06.2011 22:33 | Общество

Благославенну відпустку пропонує патріархія в Київі

На білбордах настоятель одного зі столичних храмів був зображений на фоні морського узбережжя з фешенебельними будинками і білими яхтами і пропонував отримати благословення перед заслуженим відпочинком.

Такі встановили білборди в елітному районі Києва, в Царському селі на Печерську, із закликами брати у священиків благословення на літній відпочинок.

Щоправда, ця реклама провисіла менше тижня. Як пояснив прес-секретар УПЦ МП Георгій Коваленко, її довелось зняти через бурхливу реакцію прихожан. Злободенною темою стало обговорення в Інтернеті, скільки заробляє церква на такій рекламі для VIPів.

Разом з тим керівництво патріархії оголосило подяку молодому батюшці. На думку патріархату таким чином він направляв паству на правильний шлях.

"Від світогляду і способу життя християнського немає відпустки. Християнином треба бути і на відпочинку, і потрібно відповідно себе вести, і, можливо, почитати щось духовне на дозвіллі, тобто приділити увагу не тільки тілу, але і душі ", - підкреслив Коваленко.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация