Кривой Рог новости
Кіберзлочинці атакували мережу МВФ
12.06.2011 14:56 | Технологии

Кіберзлочинці атакували мережу МВФ

За повідомленням представника МВФ Девіда Хоулі, комп'ютерна мережа Міжнародного валютного фонду піддалася атаці хакерів, вірогідно кіберзлочинців цікавила інформація про економічний стан різних країн. Дістати її хакери планували за допомогою шпигунської програми. Вірус повинен був працювати в якості електронного "інсайдера" в базі даних організації. У МВФ заявили, що швидше за все кіберзлочинці діяли в інтересах уряду якогось держави, правда, якого саме, вони не уточнили.

В даний час проводиться розслідування інциденту, поліція розшукує організаторів атаки. За деякими даними, до розслідування підключилося Федеральне бюро розслідувань.

За словами Хоулі, шкідливий код вдалося вчасно нейтралізувати, і зараз, незважаючи на атаку, робота системи МВФ "повністю відновлена". Однак, як стверджують американські ЗМІ, злам був проведений ще в середині травня поточного року - в розпал скандалу з екс-главою МВФ Домініком Стросс-Каном. У результаті хакери змогли отримати доступ до внутрішньої електронної пошти організації, а також до деяких конфіденційних документів.

Нагадаємо, що останнім часом стало надходити багато повідомлень про хакерські атаки. Так, у червні 2011 року зловмисники змогли одержати доступ до особистої інформації більше 1 мільйона користувачів Sony. Крім того, електронні пошти Microsoft і Yahoo! зазнали хакерської атаки поряд зі спробами зламати поштові скриньки сервісу Gmail.

Кілька днів тому стало відомо, що невідомі зловмисники дістали доступ і вкрали дані з приблизно 200 тисяч банківських карт американської фінансової корпорації Citigroup - однієї з найбільших в США.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация