Кривой Рог новости
Результати гри молодіжних складів: «Металіст» - «Кривбас»
02.04.2012 14:19 | Спорт

Результати гри молодіжних складів: «Металіст» - «Кривбас»

Молодіжна команда «Кривбасу» розійшлася миром у матчі 25 туру проти харківського «Металіста».

Молодіжні команди «Кривбасу» та «Металіста» свій матч 25 туру першості проводили на штучному полі навчально-тренувальної бази «Металіста» в селищі Високе. Гра видалась доволі бойовою, хоча й не принесли забитих м’ячів. Це більш вказує на впертий характер матчу, де жодна з команд не бажала поступатись суперникові.

Перший пройшов за невеликої переваги господарів поля, які з перших хвилин намагались повести в рахунку. Однак кривбасівці не лише стримали тиск на власні ворота, а й відповідали контратаками, що змушували не втрачати пильності оборону «Металіста».

Часто суперники завдавали ударів з середньої та дальньої дистанцій, але уважно діяли голкіпери. У кінці першого тайму шанс для взяття воріт «Кривбасу» мав Чонка, але його удар в падінні не досяг мети.

У другому таймі кривбасівці вирівняли гру й мали кілька нагод для взяття воріт. Віталій Петриченко дуже небезпечно пробивав з меж штрафного майданчика, але м’яч пройшов порч зі стійкою. У середині тайму інший Віталій — Ольховський — замикав передачу з флангу, й знову м’яч пройшов в сантиметрах від бокової стійки.

У кінці поєдинку господарі додали в швидкості, намагаючись таки вирвати перемогу в «Кривбасу», але захист нашої «молодіжки» діяв дуже уважно. Останній шанс для взяття воріт мали кривбасівці, коли в компенсований час пробивали штрафний удар, та м’яч пішов на кутовий.

«Металіст»: Денчук-к, Литвяк (Процевський, 75), Череватенко, Азацький, Шопін, Чонка, Андрієвський, Куксенко (Барилко, 82), Голубка (Рикун, 70), Бойчук, Загінайлов.

«Кривбас»: Антоненко-к, Лещенко, Жданов, Мостовой, Мірошніченко, Ляшенко, Петриченко, Ольховський (Ланчава, 89), Стретович, Коваленко, Куценко (Клушин, 87).

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация