Кривой Рог новости
Олександр Вілкул долучився до озеленення Кривого Рогу
02.04.2012 14:26 | Власть

Олександр Вілкул долучився до озеленення Кривого Рогу

Під час суботника на площі Визволення, у сквері Героїв Чорнобиля та сквері ім. Богдана Хмельницького Олександр Вілкул разом із жителями міста висадив берези, горобини та липи.

У суботнику в Кривому Розі взяли участь більше 15 000 тис жителів. Цього дня у місті упорядковано 167 Га територій парків, скверів, алей і прибудинкових територій, висаджено 100 дерев, 150 кущів, ліквідовано 4 стихійних сміттєзвалища. Крім цього, очищено від сміття 82 км доріг та майже 1 км берегів водоймищ. Усі ці роботи влада та громадськість зробила в рамках реалізації програми «Місто без околиць», ініційованої Олександром Вілкулом 6 років тому. Програма включає в себе комплекс заходів з благоустрою та розвитку інфраструктури в усіх районах міста.

«Місто Кривий Ріг розвивається, із обласного бюджету виділяються кошти на придбання нової техніки, ремонт доріг, розвиток інфраструктури. В розвитку міста постійно беруть участь промислові підприємства. Але я відзначу, і це дуже важливо, що активну участь в благоустрої рідного міста беруть і жителі. Наші спільні зусилля направлені на одну ціль — на розвиток міста», — сказав Олександр Вілкул.

Минулого року для забезпечення вчасного вивезення сміття для Кривого Рогу за кошти обласного бюджету було придбано три сміттєвози. Крім того, у 2012 році місто отримає спецтехніку на суму 2,7 млн грн. Також з обласного бюджету виділять 3 млн грн для висадження зелених насаджень.

Довідково. 31 березня пройшов перший загальнообласний суботник. Його присвятили Великодню. У 2012 році пройдуть іще чотири суботники, 21 квітня — до Дня довкілля, 23 червня — до Дня Конституції, 18 серпня — до Дня Незалежності, та осінній — 13-го жовтня.

Заходи включають в себе роботи з благоустрою прибудинкових територій, об’єктів масового перебування та відпочинку населення, знесення аварійних та сухостійних дерев, висадження молодих дерев, квітників, кущів, ремонт малих архітектурних форм у парках, скверах, на дитячих майданчиках, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, упорядкування контейнерних майданчиків, очищення прибережних захисних смуг водних об’єктів, прибирання доріг від залишків посипального матеріалу, благоустрою кладовищ та територій біля церков, відновлення освітлення, упорядкування братських могил, меморіальних комплексів, що увічнюють пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация